Verslas

KaipSmilga.lt parduotuvė persikėlė į naujas patalpas

Grožio ir sveikatos prekėmis prekiaujanti parduotuvė KaipSmilga.lt persikėlė į naujas patalpas. Iki šiol parduotuvė buvo įsikūrusi Urmo bazės miestelyje, o nuo dabar ją rasite Birželio 23-iosios g. 23G, Kaune.
KaipSmilga.lt plečia savo veiklą, todėl naujose bei erdviose patalpose pirkėjai galės įsigyti dar daugiau prekių. Parduotuvėje prekiaujama išskirtinai tik grožiui ir lieknėjimui, kūno formų gražinimui skirtomis prekėmis bei paslaugomis. KaipSmilga.lt vadovė A. Pranukevičienė teigia, jog moterys, ieškodamos figūrą koreguojančių rūbų, nori juos pasimatuoti, išbandyti jų patogumą ir efektyvumą, todėl naujoje parduotuvėje tai galima atlikti.
KaipSmilga.lt parduotuvėje taip pat pateikiamas platus kūno priežiūros priemonių asortimentas. Čia galima įsigyti naujų, iki tol Lietuvoje nematytų, prekės ženklų. Puikus pavyzdys yra naujas prekinis ženklas DIRTY WORKS, kuris pristato žaismingas, įdomias ir veiksmingas kūno priežiūros priemones bei stilingas kosmetines.
KaipSmilga.lt prekiauja ir internetu visoje Lietuvoje. Apsipirkti čia pirkėjai gali vos per kelias minutes, o prekės pristatomos tiesiai į namus. Jei prekė patinka, tačiau nesinori pildyti užsakymo, užsakymai priimami ir telefonu 8-37 760366.

Parašykite komentarą