Bankai ir Draudimas,  Buitis, Namai

Greiti kreditai – greiti pagalbininkai reikiamu metu

Greiti kreditai šiandien – tikras išsigelbėjimas tiems, kam pritrūksta pinigų pirkiniui ar laikotarpiui, iki ateinančios algos. Dabar įvairios bendrovės siūlo akcijas, kurios trunka tik tam tikrą laiką, tad ką daryti, jei tuo metu neturite reikiamos sumos? Geriausia išeitis – pasiskolinti, tačiau, ką daryti, jei nenorite skolintis iš artimųjų?

Greiti kreditai – bene geriausias pasirinkimas prireikus šiek tiek pinigų. Sąvoka „greiti kreditai” pasako, kad pinigai  gaunami greitai, tačiau ir tai, kad neilgai trukus reikės grąžinti pasiskolintą sumą.

Ką reikia daryti, norint pasiimti greitą kreditą?

Susirandate kredito bendrovę, siūlančią pasiimti greitą kreditą palankiausiomis sąlygomis bei siūlančią pasiskolinti reikiamą sumą, užsiregistruojate, pervedate 1 centą (kartais – vieną litą) į kreditoriaus sąskaitą (būtinai pervedinėkite iš savo sąskaitos, nes būtent čia bus pervedami pinigai), užpildote paraišką, ir laukiate atsakymo. Jei atitiksite reikalavimus, pinigai Jus pasieks nedelsiant.

Kas gali pasiimti greitus kreditus?

Pilnamečiai, gaunantys pastovias pajamas bei neturintys pradelstų įsiskolinimų. Jei jis turi skolą ir kitoje bendrovėje, jis vis tiek gali gauti greitą kreditą, svarbu, kad nebūtų pradelstų įsiskolinimų. Taigi, reikalavimai gana minimalūs.

Kokią sumą galima pasiskolinti?

Kreditus išduodančios bendrovės siūlo skolintis įvairias sumas, tad pasiieškokite Jums tinkamiausio kreditoriaus. Vienos jų siūlo mažiausią sumą 100 litų, kitų mažiausia suma pasiskolinti – 200 litų. Jei Jums trūksta tik 100 litų, rinkitės tą bendrovę, kuri siūlo 100  litų, o ne 200 – palūkanos bus mažesnės.

Kokiam laikotarpiui  išduodami greiti kreditai?

Galite skolintis keletui dienų, savaitei, dviems ar mėnesiui – įvertinkite, kada galėsite grąžinti. Jei pasiėmėte kreditą dviems savaitėms, žinoma, galite grąžinti ir anksčiau, tačiau svarbu nevėluoti. Skolinantis trumpesniam laikui, palūkanos mažesnės. Skolinantis pirmą kartą, dažniausiai nieko nekainuoja, jei pasiskolintą sumą grąžinate laiku.

Ką daryti, nei nepavyksta kredito grąžinti laiku?

Jei vėluojate dieną ar dvi, nieko baisaus nenutiks, tačiau už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojamos palūkanos, kurios dažniausiai būna  pusė procento nuo visos pasiskolintos sumos. Kai kurios greitus kreditus išduodančios bendrovės leidžia prasitęsti mokėjimo terminą, tačiau tai kainuoja papildomai. Jei  jau kurį laiką vėluojate grąžinti kreditą, dažniausiai gaunate įspėjimus ir jei į juos nereaguojate, galite būti įtraukti į skolininkų bazę. Taigi, ateityje negalėsite skolintis, nes priklausysite rizikos grupei.

Ar galima kreditą grąžinti iš kitos sąskaitos?

Taip, galima, tačiau mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti savo duomenis (kai kurios bendrovės prašo įvesti savo asmens kodą, kitos – vartotojo ID, dar kitos – kredito sutarties numerį).

Taigi, šiandien tikrai nebėra taip sudėtinga skolintis kaip anksčiau, tačiau tai neatleidžia nuo atsakomybės skolą grąžinti laiku. Greiti kreditai  gali būti tikri pagalbininkai, staigiai prireikus pinigų, tačiau nereikia pamiršti, kad tai – finansinis įsipareigojimas.

Parašykite komentarą