Verslas

„Iki“ nutraukia Latvijos konditerijos įmonės „Adugs“ produkcijos pirkimą

Prekybos tinklas „Iki“ stabdo Latvijoje veikiančios konditerijos įmonės „Adugs“ produkcijos pirkimą. Toks sprendimas priimtas po to, kai bendrovės vadovas buvo areštuotas dėl įtariamos prekybos žmonėmis.

„Būdami socialiai atsakinga bendrove, tiek sau, tiek visiems partneriams keliame aukščiausius profesinius ir etinius veiklos standartus. Tai jau ne pirmas atvejis, kai esame priversti priimti tokį principingą sprendimą ir stabdyti partnerystę, tačiau, kol nėra daugiau informacijos, dirbti kartu toliau negalime“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Šiuo metu parduotuvėse esantys konditerijos gaminiai bus parduoti, o nauji produkcijos užsakymai nebus vykdomi tol, kol savo sprendimo nepaskelbs atsakingos Latvijos institucijos.

Šių metų sausį bendrovė taip pat nedelsdama sustabdė AB „Grigeo“ pagamintos produkcijos pirkimą dėl įtarimų AB „Grigeo Klaipėda“ gamyklai, kuri galimai nevalytomis atliekomis teršė Kuršių marias. Prekyba AB „Grigeo“ pagaminta produkcija „Iki“ tinkle neatnaujinta iki šiol.

Parašykite komentarą