Įvairenybės

Skyrybos ir 4 praktiški patarimai

Skyrybų skaičius mūsų šalyje yra labai aukštas, o tai reiškia, kad šiomis dienomis žmonės į savo santuoką žvelgia visiškai kitaip nei anuomet. Didelė dalis žmonių savo santuokos ir asmeninių santykių nebėra linkę vertinti kaip vertybę, dėl kurios būtų verta stengtis. Žinoma, toks pasikeitęs žmonių požiūris reikšmingai įtakoja ir skyrybų skaičių. Kaip bebūtų, suabsoliutinti to tikrai nevertėtų – visgi kiekvienas atvejis yra individualus ir skirtingas. Todėl jei jūs nusprendėte, kad skyrybos jūsų situacijoje yra vienintelė ir pati tinkamiausia išeitis, siūlome jums atkreipti dėmesį į keletą svarbių detalių.

Pasirinkite taikiausią skyrybų kelią

Visų pirma, jei nusprendėte, kad tik skyrybos gali būti vienintele išeitimi, turėtumėte su savo antrąja puse pabandyti atrasti patį taikiausią skyrybų kelią. Be abejo, jūs galite teigti, kad tai pasakyti yra kur kas lengviau nei padaryti. Ir nors tai jūsų konkrečioje situacijoje iš tikrųjų gali būti tiesa, vis dėlto pabandyti visuomet yra verta. Atradus taikiausią skyrybų kelią jūs galėsite lengviau atsikvėpti ir išvengti per daug didelio galvos skausmo.

Taigi, jei abu sutuoktiniai sutinka, kad skyrybos jų santykiuose yra vienintelis tinkamiausias sprendimas, tuomet kitas jų žingsnis turėtų būti taikaus skyrybų kelio pasirinkimas. Tuo tarpu, jei apie skyrybų procesą neturima jokių žinių ir su visu tuo nei vienam iš sutuoktinių niekuomet nebuvo tekę susidurti, pirmiausia reikėtų kreiptis į skyrybų srities specialistus, tokiu būdu sulaukiant profesionalios konsultacijos. Kaip bebūtų, skyrybų advokatai šiuo atveju galėtų reikšmingai palengvinti visą skyrybų procesą ir užtikrintų, kad viskas vyktų teisiniu keliu.

Kiekvienas prisiimkite dalį atsakomybės

Turbūt jau esate girdėję, kad dėl kiekvienų santykių griūties visuomet yra kaltos abi pusės. Tai reiškia, kad jei nusprendžiama skirtis, nereikėtų pradėti akimirksniu ieškoti kaltų. Kiekvienas iš jūsų turėtumėte prisiimti dalį atsakomybės. Tik tokiu būdu galėsite palengvinti skyrybų procesą, paverčiant jį sklandesniu.

Apie savo antrąją pusę nepradėkite kalbėti blogai

Labai dažnai besiskiriantys žmonės apie vienas kitą aplinkiniams pradeda kalbėti labai blogus dalykus. Tačiau būtina suprasti, kad nepaisant jaučiamos širdgėlos ar nusivylimo ir pykčio, nereikėtų pradėti skleisti blogas kalbas apie savo antrąją pusę. Priešingu atveju visa tai tik dar labiau pablogintų ir taip nepavydėtiną jūsų situaciją.

Susitelkite į ateitį

Kuomet yra kalbama apie skyrybas, nereikėtų pamiršti ir apie savo ateitį. Nors jums iš pirmo žvilgsnio skyrybos gali asocijuotis su gyvenimo pabaiga, vis dėlto, taip nėra. Tai bus jūsų naujojo gyvenimo pradžia, kurią jūs turėtumėte pasitikti kupini ryžto ir vilties. Net jei šią akimirką jums stinga motyvacijos ir jėgų, nemanykite, kad taip bus amžinai. Susitelkite į ateitį ir imkite kurti savo naują laimingą gyvenimą.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą