Verslas

„Iki“ atidarė pirmąją šiais metais atnaujintą parduotuvę Galgiuose

Prekybos tinklas „Iki“ atidarė pirmąją šiais metais atnaujintą parduotuvę Galgiuose, kur vietos bendruomenė nekantriai laukė jos atidarymo. Per rekonstrukciją pristačius naują parduotuvės dalį, prekybinis plotas padidintas iki 810 kv. m, išplėsti skyriai, įrengtos savitarnos kasos. Į parduotuvės, esančios Centrinė g. 62, atnaujinimą prekybos tinklas investavo 961 tūkst. eurų.
„Siekiame suteikti pirkėjams galimybę apsipirkti kaip įmanoma saugiau ir kuo patogiau, todėl, nepaisant pandemijos, nuolat atnaujiname parduotuves. Kad Galgių gyventojai visų reikiamų produktų galėtų įsigyti arčiau namų, atsakingai formavome asortimentą. Atnaujintoje parduotuvėje bus didesnis praktiškai visų prekių – pieno produktų, vaisių ir daržovių, mėsos ir žuvies – pasirinkimas. O šviežią produkciją vertinantys žmonės galės įsigyti ir karštų kulinarijos gaminių“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.
Pagal naujausius bendrovės standartus atnaujintoje parduotuvėje gyventojų patogumui įrengti gausūs vaisių ir daržovių, pieno, vietoje kepamos duonos ir bandelių, sveriamos mėsos, žuvies, kulinarijos ir konditerijos skyriai, įrengta rūkyklėlė.
Nors pandemija kiek pakoregavo planus, prekybos tinklas „Iki“ praėjusiais metais plėtrai ir parduotuvių atnaujinimui skyrė beveik 18 mln. eurų. Pernai atidarytos dvi visiškai naujos parduotuvės Vilniuje ir Šiauliuose. Į jų įrengimą investuota apie 1,1 mln. eurų. Taip pat pagal naujausius standartus per metus buvo atnaujinta beveik kas dešimta šalyje veikianti „Iki“ parduotuvė. Iš viso 20 jų atnaujinimui „Iki“ skyrė 16,7 mln. eurų.
Prekybos tinklas siekia aktyvinti technologinę pažangą parduotuvėse. Vien į savitarnos kasų įrengimą 2020 m. investicijos siekė 1,5 mln. eurų. Iš viso prekybos tinklo parduotuvėse metų pabaigoje jau veikė 281 savitarnos kasa. Šiais metais į savitarnos kasų įrengimą planuojama investuoti apie 3 mln. eurų.

Galgiuose atnaujintoje „Iki“ parduotuvėje įrengtos 2 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos patogesniam ir greitesniam apsipirkimui. Jos padės apsipirkti kaip įmanoma saugiau, išvengiant papildomų nebūtinų kontaktų. Šioje parduotuvėje dirbs 25 darbuotojai, lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba daugiau kaip 5,9 tūkst. darbuotojų.

Parašykite komentarą