Verslas

„Helisota“ stabdo rusiškų sraigtasparnių remonto veiklą

Reaguodama į besitęsiančius Rusijos karinius veiksmus Ukrainoje, tarptautinė sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugų teikėja Lietuvoje „Helisota“ skelbia stabdanti rusiškų sraigtasparnių remonto veiklą.

„Stabdome rusiškų sraigtasparnių remontą Lietuvoje. Šiuo metu baigiami remonto darbai jau turimiems klientams. Klientų iš Rusijos  niekada neturėjome,“ – teigia „Helisota“ vadovas Gintaras Juknevičius.

„Negalime nepaisyti turimų įsipareigojimų savo ilgamečiams klientams, todėl pradėtus darbus baigsime, orlaivius pristatysime užsakovams. Jokių papildomų įsigijimų sutartiems darbams pabaigti nereikės. Tačiau rusiškų sraigtasparnių remonto bei priežiūros veiklos mūsų įmonė nebevykdys,“ – sako Gintaras Juknevičius.

Įmonė ir toliau visas orlaivių aptarnavimo ir priežiūros paslaugas teiks „Airbus“ bei „Robinson“ gamintojų sraigtasparniams.

„Mes, „Helisota“ palaikome Rusijai taikomas sankcijas, todėl manome, kad rusiškų sraigtasparnių remonto veiklos nutraukimas yra teisingas žingsnis. Mes palaikome ir remiame Ukrainą ir jos žmones kovoje ginančius savo ir mūsų visų laisvę ir nepriklausomybę,“ – sako Gintaras Juknevičius.

Kontaktai žiniasklaidai:

Vilma Vaitiekūnaitė

+370 61112789

Apie „Helisota“:

„Helisota“ – tarptautinė sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja. Bendrovė atlieka sraigtasparnių kapitalinio remonto, techninio aptarnavimo, modernizavimo darbus, tiekia aviacines detales, atlieka sraigtasparnių techninę priežiūrą ir aptarnavimą užsakovų bazėse, teikia mokymų paslaugas.

Būdama oficialiu NATO tiekėju, Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų Mi, Robinson R44 ir Eurocopter H120, H135, H145 sertifikuota organizacija, „Helisota“ bendradarbiauja su įvairiais vyriausybiniais ir privačiais orlaivių operatoriais iš 40 pasaulio valstybių.

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

Parašykite komentarą