Verslas

Į „Maximos“ parduotuves sugrįžta „Didžiųjų nuolaidų dienos“

Penktadienį į prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves visoje Lietuvoje sugrįžta ypatingo pirkėjų dėmesio kaskart sulaukiančios „Didžiųjų nuolaidų dienos“. Gegužės 24–26 dienomis pirkėjams, perkantiems dvi ar daugiau skirtingų arba vienodų ne maisto prekių su „Ačiū“ lojalumo kortele, bus suteikiama net 50 proc. nuolaida. Įprastai paskelbus tokias dideles nuolaidas „Maximoje“ išauga norinčiųjų įsigyti pigesnių prekių pirkėjų srautas. Siekiantiems sutaupyti laiko bei apsipirkti greičiau prekybos tinklo atstovai primena akcijos sąlygas bei dalinasi patarimu: efektyvesniam apsipirkimui padės pirkinių sąrašas, o nenorint lūkuriuoti eilėse prie kasų – apsilankymas ne piko valandomis.

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, net 89 proc. iš maždaug 400 tūkst. parduotuvėse kasdien apsilankančių pirkėjų į savo prekių krepšelius deda prekes su nuolaida. Atliepiant šį pirkėjų poreikį – įsigyti prekių už ypač mažą kainą ir reikšmingai sutaupyti – „Maximos“ parduotuvėse organizuojamos „Didžiųjų nuolaidų dienos“.

Nuo higienos reikmenų iki paplūdimio prekių

„Vasarį prekybos tinklo parduotuvėse vykusios „Didžiųjų nuolaidų dienos“ sulaukė rekordinio pirkėjų susidomėjimo. Pirkėjai į pirkinių vežimus krovė kosmetikos ir higienos prekes, buitinę chemiją, gyvūnų prekes, tualetinį popierių, virtuvės rankšluosčius, namų apyvokos reikmenis ir t. t. Tikimės, kad galimybės reikšmingai sutaupyti bei pasirūpinti būtiniausiomis prekėmis pirkėjai nepraleis ir šį savaitgalį. Perpus pigiau pirkėjai galės įsigyti ir vasaros sezonu aktualių prekių – maudymosi kostiumėlių, skrybėlių, įvairių vandens pramogų ar anglių smagioms iškyloms gryname ore“, – sako „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Be to, visiems, savaitgalį planuojantiems užsukti į parduotuves ir pasinaudoti nuolaidomis, „Maximos“ atstovė rekomenduoja susidaryti pirkinių sąrašą, kuris ne tik palengvins apsipirkimą, bet ir leis dar daugiau sutaupyti.

Atsakė į dažniausiai kylančius klausimus

Pasak I. Trakimaitės-Šeškuvienės, sulaukus „Didžiųjų nuolaidų dienų“ neretai pirkėjams kyla klausimų, pavyzdžiui, ar norint gauti nuolaidą būtina pirkti dvi vienodas prekes.

„Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu suteikiama 50 proc. nuolaida pirkėjams, perkantiems dvi ar daugiau ne maisto prekių su „Ačiū“ kortele. Tai gali būti ir vienodos, ir skirtingos ne maisto prekės. Pavyzdžiui, norėdami gauti 50 proc. nuolaidą ne maisto prekėms, pirkėjai gali pirkti du identiškus šampūnus ar dvi vienodas keptuves, arba, šampūną ir keptuvę – visais šiais atvejais nuolaida bus pritaikyta.

Taip pat pirkėjai teiraujasi, ar būtinai pirkinių krepšelyje esantis prekių skaičius turi būti lyginis ir dalintis iš dviejų. Įsigyjamų prekių skaičius gali būti įvairus – lyginis ir nelyginis, svarbiausia, kad kasoje nepamirštumėte pasinaudoti „Ačiū“ kortele ir prekių būtų daugiau nei viena“, – pasiūlymo sąlygas paaiškina I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Prekėms, kurioms „Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu jau yra taikomos kitos akcijos ar jos jau yra pažymėtos raudonomis kainų etiketėmis, 50 proc. nuolaida, perkant dvi ar daugiau ne maisto prekių, nesuteikiama. Tai galioja ir mėlynas kainų etiketes turinčioms prekėms, kurioms taikoma įprasta kaina su „Ačiū“ kortele. Daugiau apie „Didžiųjų nuolaidų dienas“ rasite čia: https://www.maxima.lt/dnd.

Veiks daugiau kasų, dirbs daugiau salės darbuotojų

Be to, I. Trakimaitės-Šeškuvienės teigimu, „Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu stipriai išaugant lankytojų skaičiui parduotuvėse dirba ir daugiau darbuotojų.

„Tam, kad išaugus lankytojų srautams pirkėjams apsipirkimas būtų kuo sklandesnis, nereikėtų per ilgai lūkuriuoti eilėse prie kasų, o lentynos būtų pilnos trokštamų įsigyti prekių, dedame papildomas pastangas ir pildomės didesnėmis darbuotojų pajėgomis. Pirkėjų patogumui piko valandomis „Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu veiks daugiau kasų, dirbs daugiau salės darbuotojų, kuriems talkins ir administracijoje įprastai dirbantys kolegos“, – sako I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Pastebima, kad daugiausiai pirkėjų prekybos tinklo parduotuvėse apsilanko apie vidurdienį, tad norintiems sutaupyti laiko ir greičiau apsipirkti rekomenduojama užsukti į parduotuves tada, kai pirkėjų srautas yra kiek mažesnis. Pirmąją „Didžiųjų nuolaidų dieną“ – penktadienį – mažesnio pirkėjų srauto tikimasi darbo valandomis ar likus kelioms valandoms iki parduotuvių uždarymo, o savaitgalį – anksčiau iš ryto bei antroje dienos pusėje.

Norintys pasinaudoti didžiulėmis nuolaidomis sau aktualias prekes ras ir didelio, ir mažesnio formato „Maximos“ parduotuvėse. Kasdieniams namų poreikiams įprastų buities prekių: buitinės chemijos, popieriaus gaminių ar asmeninės higienos bei kosmetikos priemonių visada galima rasti ir mažesnėse, „X“ bei „XX“ formato, „Maxima“ parduotuvėse.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia arti pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 11 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Daugiau informacijos:

El. paštas komunikacija@maxima.lt

Pranešimą paskelbė: Urtė Paulauskaitė, MAXIMA LT, UAB

Į „Maximos“ parduotuves sugrįžta „Didžiųjų nuolaidų dienos“

Parašykite komentarą