Bankai ir Draudimas

Euro įvedimo mokymams skirs daugiau nei 350 valandų

Artėjant euro įvedimo dienai verslo įmonės investuoja ne tik į darbo priemonių bei IT sistemų atnaujinimus, bet ir į darbuotojų parengimą. Asmeninių paskolų teikėjas „Provident Finansai“ skaičiuoja, kad intensyviam darbuotojų ir kredito tarpininkų apmokymui bus skirta daugiau nei 350 val., o juose sudalyvaus beveik 400 žmonių.
Mokymus euro įvedimo tema „Provident“ vardu veikianti kompanija Slovakijoje organizavo 2009 m., kuomet šalis prisijungė prie euro zonos. Tad pasiteisinusią praktiką buvo nuspręsta pritaikyti ir Lietuvoje. „Mūsų kompanijos verslo modelio specifika įpareigoja itin daug dėmesio skirti darbuotojų, o ypač kredito tarpininkų, parengimui. Juk pastarieji tiesiogiai bendrauja su klientu ir konsultuoja jį paskolos klausimu. Manome, kad eurui tapus nacionaline valiuta klientai turės daugiau klausimų nei įprastai. Ypač pirmaisiais mėnesiais“, – komentuoja „Provident Finansai“ mokymų ir plėtros vadovė Rasa Čepauskaitė.
Įmonės organizuojamų euro mokymų ir informacinių susitikimų ciklą sudaro trys pagrindinės dalys – dvejopų kainų nurodymas Lietuvoje, euro įvedimas Lietuvoje bei klientų aptarnavimo standartas įvedus eurą. Šiuo metu vykstantys pasirengimo euro įvedimui mokymai ir informaciniai susitikimai, kuriems jau skirta 180 val., susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės. Teorinėje dalyje nagrinėjamas verslo vaidmuo ir pokyčiai rinkoje įvedus eurą, praktinėje dalyje darbuotojai ir kredito tarpininkai mokomi konvertuoti valiutą, vykdyti finansines operacijas, taip pat – atpažinti eurą nuo klastotės. Darbuotojams ir kredito tarpininkams taip pat suteikiami specialūs skaičiuotuvai, leidžiantys lengvai ir tiksliai atlikti valiutų konvertavimą.
„Mokymų ar informacinio susitikimo dalyvis privalo pasiekti 90 proc. žinių lygį, kuris pasibaigus mokymams ar informaciniam susitikimui nustatomas atlikus testą. Nepasiekus nustatyto minimalaus žinių lygio dalyvis privalo dalyvauti mokymuose ar informaciniame susitikime dar kartą“, – kalba „Provident Finansai“ mokymų ir plėtros vadovė.
Apie „Provident Finansai“
„Provident Finansai“ priklauso tarptautinei finansų grupei „International Personal Finance“ (IPF), turinčiai 130 metų veiklos patirtį bei 2,6 mln. klientų visame pasaulyje. „Provident“ vardu grupė veiklą vykdo aštuoniose rinkose: Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Meksikoje, Rumunijoje, o nuo pernai – ir Lietuvoje bei Bulgarijoje. Kitąmet grupė planuoja žengti į Ispanijos rinką. IPF akcijos kotiruojamos Londono bei Varšuvos biržose.

Parašykite komentarą