Bankai ir Draudimas

Paskolos internetu – lengvesnis ir greitesnis būdas pasiskolinti (5 privalumai)

Kai kalba pasisuka apie vartojimo kreditus, šiais laikais negalima ignoruoti galimybės pasiskolinti internetu. Dar ne taip seniai, vienintelis būdas gauti paskolą buvo vykimas į bendrovės biurą ar skyrių, laukimas eilėje ir daugybės popierinių formų pildymas. Dabar paskolos internetu greitai suteikiamos visur, nesvarbu, ar jūs sėdite namuose, paraišką pildote darbe per pietų pertrauką, ar tai darote atostogaudami kur nors prie ežero. Tačiau kokie yra pagrindiniai privalumai, kuriuos galima gauti, nusprendus skolintis internetu iš Finbee, o ne vietoje pildant dokumentus? Štai net 5 iš jų!

1.    Greitesnis kredito suteikimas

Laikas, kurio reikia tam, kad gautumėte paskolą, yra daug trumpesnis, jeigu skolinatės internetu. Patvirtinę savo tapatybę, galite leisti bendrovei greitai įvertinti jūsų mokumą. Tai trunka vos kelias minutes ir kreditą į savo banko sąskaitą galite gauti daug greičiau nei pildydami paraiškas fizinėje vietoje. Pastaruoju būdu jums reikėtų užpildyti paraišką, sulaukti individualaus vertinimo rezultatų, atvykti iš naujo pasirašyti sutartį ir tik tuomet gautumėte lėšas į savo banko sąskaitą. Tad, iš šios pusės, paskolos internetu gavimo procesas yra daug kartų greitesnis ir paprastesnis.

Per Finbee užtenka užpildyti vos vieną paraišką. Visa kita jau padarys pati bendrovė.

2.    Paskolos internetu leidžia iš karto matyti preliminarias sąlygas

Kuomet skolinatės internetu, jūs galite pasinaudoti paskolos skaičiuokle ir sužinoti preliminarias kredito gavimo sąlygas. Tuomet galite užpildyti paraišką interneto puslapyje. Tuomet bus atliekamas jūsų mokumo vertinimas. Po jo pateikiamas galutinis ir tikslus pasiūlymas paskolai gauti. Paskolos internetu visiems siūlo daug paprastesnį būdą matyti kredito gavimo sąlygas. Preliminari skaičiuoklė suteiks orientyrą, o galutinis pasiūlymas parodys tikslius skaičius!

Imdami Finbee vartojimo kreditą, patys pasirenkate paskolos sumą ir terminą.

3.    Nereikia planuoti jokių išvykų

Visos naudos ir privalumai, kurias gali pasiūlyti paskolos internetu, iš dalies yra susiję su patogumu pačiam klientui (jums). Nors vartojimo kreditai nesuteikiami tarp 22 valandos vakaro ir 7 valandos ryto, darbo valandomis paraišką galite užpildyti bet kada, kai jums tik yra patogu. Na, o jeigu nuspręsite vykti į vietą, reikia derinti savo laiką. Tai tikrai nėra patogu, jei galite to išvengti ir patogiai užpildyti paraišką namuose, darbe, atostogaudami ar sėdėdami parke…

Internetiniame Finbee puslapyje galite kredito paraišką užpildyti per kelias minutes.

4.    Galima palyginti pasiūlymus

Jeigu norite palyginti fizinėse atstovybėse gautus pasiūlymus, jums reikia į jas nuvykti, palaukti, kol bus užpildyti dokumentai, sulaukti patvirtinimo ir galutinio pasiūlymo bei tai kartoti kelis kartus. Norėdami surinkti visus pasiūlymus išeikvosite nemažai laiko. Internete tai padaryti daug lengviau ir paprasčiau. Vos atsidarius kreditų bendrovės interneto puslapį, galima matyti preliminaraus pasiūlymo sąlygas, minimalias palūkanų normas ir fiksuotus administravimo mokesčius. Pasinaudojus paskolų skaičiuoklėmis ir sudėlioję identiškas sąlygas, galite vos per 10 minučių palyginti daug pasiūlymų ir sužinoti, kurios paskolos internetu ilgalaikės perspektyvos atžvilgiu būtų naudingiausias įsipareigojimas.

Finbee platformoje po paskolų skaičiuokle yra nuoroda “Preliminarios sąlygos”. Paspauskite ir galėsite matyti preliminarias palūkanas bei kitus mokesčius – sąlygas. 

5.    Visi atsakymai į klausimus – ranka pasiekiami

Internetiniuose paskolų bendrovių puslapiuose yra D.U.K. skiltys. Jose galima rasti atsakymus, į klausimus, kurie tikriausiai kyla kiekvienam žmogui, nusprendusiam imti kreditą. Be to, visuomet rasite patogiai išdėstytus kontaktus, kad, reikalui esant, su bendrovės atstovais galėtumėte susisiekti jums patogiu būdu. Atvykus į vietą, tiesioginių atsakymų į klausimus ne visada gali pavykti gauti, nes, pvz., banke dirbantis konsultantas galbūt visai nėra vartojimo kreditų žinovas ir atsakyti į specifinį klausimą negalės.

Pavyzdžiui, visą aktualią informaciją apie Finbee paskolas galite rasti jų interneto puslapyje. O jums patogiu metu galite susisiekti su Finbee konsultantais, kurie visuomet draugiškai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

One Comment

  • Patricija

    Apie greitas paskolas buvau labai skeptiškai nusiteikusi, tačiau pasidomėjus plačiau ir surinkus daugiau informacijos nuomonė pasikeitė. Tikrai nebėra taip, kad tas paskolas duoda kiekvienam, kas tik prašo ir su milžiniškomis palūkanomis. Susidariau įspūdį, jog dabar ta paskolų rinka tikrai konkurencinga.

Parašykite komentarą