Investicijos,  Verslas

„Deloitte“ paskelbė 2013 m. „Technology Fast 500TM EMEA“ reitingą

Vidutinis bendrovių augimo rodiklis siekia beveik 1 500 proc., lyderiauja programinės įrangos sektorius

Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė „Deloitte“ paskelbė sparčiausiai augančių technologijos įmonių 500-uką EMEA regione (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika).

Aukščiausią vietą „Deloitte“ 2013 m. reitinge „Technology Fast 500TM EMEA” užėmė Prancūzijos skaitmeninio kino specialistai „Ymagis“. Įspūdingas šios įmonės augimas pasiekė net 59 096 proc. Bendrovė „Ymagis“ yra skaitmeninio kino revoliucijos Europoje lyderė, padedanti savo partnerėms pereiti nuo tradicinės 35 mm kino juostos prie veiksmingesnio skaitmeninio varianto. Per pastaruosius ketverius metus į reitingą daugiausia pateko Prancūzijos bendrovių (86), po jų – Didžioji Britanija (71) ir Nyderlandai (52) bendrovės.

„Mūsų užimama pozicija „Fast 500“ reitinge reiškia, jog mūsų bendrovė per trumpą laikotarpį pasiekė daug, juolab vyraujant sudėtingoms ekonominėms sąlygoms“, – teigia generalinis direktorius Jean Mizrahi. „Mūsų sėkmę lėmė tai, kad radome tinkamą pusiausvyrą tarp atsargumo ir ryžto, kurdami aplinką, kurioje mūsų darbuotojai jaučiasi turintys teisę siūlyti naujas idėjas. Nekantraujame dėl galimybių, kurios mūsų laukia ateityje,“ – pridūrė p. Mizrahi.

„Būti viena iš 500 sparčiausiai augančių technologijų bendrovių EMEA yra įspūdingas pasiekimas. Mes sveikiname „Ymagis“, kaip „Deloitte Technology Fast 500 EMEA” reitingo lyderę, su per penkerius metus pasiektu fenomenaliu 59 096 proc. augimo rodikliu“, – teigia „Deloitte Technology Fast 500 EMEA“ vadovas Didžiojoje Britanijoje David Halstead.

Kasmetinė „Deloitte Technology Fast 500TM “ programa vykdoma jau tryliktus metus, joje reitinguojamos sparčiausiai augančios viešojo ir privataus sektoriaus technologijų, žiniasklaidos, telekomunikacijų, gyvosios gamtos mokslų ir švarių technologijų bendrovės iš 24 šalių EMEA regione, remiantis procentiniu pajamų augimu per penkerių metų laikotarpį. Šių metų „Fast 500“ sąrašo bendrovių bendras vidutinis pajamų augimo rodiklis siekė 1 403 proc. ir buvo šiek tiek mažesnis nei 2012 m., kai siekė 1 549 proc. Šiemet sulaukta daugiau nei 1 000 paraiškų dalyvauti programoje.

Geriausiai įvertintų bendrovių TOP 10

Prancūzija ir Izraelis užima stiprias pozicijas, nes šių metų reitingo dešimtuke pateko atitinkamai dvi ir trys šių šalių įmonės.

deloitte

Geografinės tendencijos

Jau trečius metus iš eilės reitinge dominuoja Prancūzijos bendrovės, po jų seka Didžiosios Britanijos ir Švedijos įmonės.

deloitte2

Sektorių tendencijos

Programinės įrangos sektorius sudarė 43 proc. šių metų „Fast 500“ reitingo, po jo sekė Interneto sektorius (22 proc.). Į sektorių sąrašą taip pat pateko telekomunikacijų/kontaktų užmezgimo (15 proc.), puslaidininkių/sudedamųjų dalių/elektronikos (7 proc.), biotechnologijų/medikamentų/medicininės įrangos (5 proc.), ekologiškų technologijų (3 proc.), žiniasklaidos/pramogų (3 proc.) ir kompiuterių/periferinių įrenginių (2 proc.) sektoriai.

Sektorių lyderiai:
deloitte3
Lietuvos įmonė – pirmoje 500-uko dalyje

Šiais metais į „Technology Fast“ 500-uką, užėmusi garbingą 116 poziciją (iš 500 EMEA regiono bendrovių), pateko viena Lietuvoje veikianti įmonė. Tai – telekomunikacijų bendrovė „Ruptela“. Naudojant pažangiausias technologijas ir efektyviai teikiant inovacines transporto stebėjimo bei valdymo paslaugas, bendrovei pavyko pasiekti puikių augimo rezultatų, kurie buvo įvertinti Deloitte ekspertų, kasmet sudarančių EMEA regiono spartuolių 500-uką.

UAB „Ruptela“ generalinis direktorius Andrius Rupšys, džiaugdamasis įmonės pasiekimais, teigė: „Kad taptume sėkmingi, privalome būti inovatyvūs, lanksčiai prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų ir kliento lūkesčių, kurti realią pridėtinę vertę kliento verslui, tikėti savo sėkme ir jos aktyviai siekti“. „Be abejonės, ne mažiau svarbi sėkmės grandis – mūsų kvalifikuoti specialistai, be kurių technologijų įmonė būtų niekas“, – vardijo įmonės sėkmės formules UAB „Ruptela“ vadovas.

Visą bendrovių sąrašą ir papildomą informaciją apie „Deloitte Technology Fast 500“ programą galima rasti adresu www.deloitte.com/fast500emea.
###

Apie „Deloitte Technology Fast 500™ EMEA“ programą

„Deloitte Touche Tohmatsu Limited“ (DTTL) sudaromame reitinge „Technology Fast 500“ pateikiamos sparčiausiai augančios technologijų, žiniasklaidos, telekomunikacijų ir aplinkai nekenkiančių technologijų bendrovės – tiek viešosios, tiek privačiosios – Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje. Bendrovės į „Technology Fast 500” reitingą įtraukiamos, remiantis procentiniu mokestinių metų pajamų augimu nuo 2009 m. iki 2013 m.

Kad galėtų būti įtrauktos į „Technology Fast 500“ reitingą, bendrovės privalo turėti patentuotą intelektinę nuosavybę arba technologijas, kurios yra parduodamos klientams produktais, sudarančiais didžiąją bendrovės veiklos pajamų dalį. Bendrovių bazinių metų veiklos pajamos turi siekti mažiausiai
50 tūkst. eurų, o einamųjų metų veiklos pajamos – mažiausiai 800 tūkst. eurų. Be to, bendrovės veiklą turi vykdyti mažiausiai penkerius metus, o jų buveinės turi būti Europoje, Artimuosiuose Rytuose arba Afrikoje.

Apie „Deloitte“
„Deloitte” yra vadinamos „Deloitte Touche Tohmatsu Limited”, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovė, ir grupei priklausančios bendrovės narės, kurių kiekviena yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie oficialią „Deloitte Touche Tohmatsu Limited” struktūrą galite rasti www.deloitte.com/lt/apie.

„Deloitte” teikia audito, mokesčių, finansų konsultacijų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis „Deloitte” įmonių tinklas bei ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientui daugiau galimybių efektyviau siekti tikslų, kad ir kur jis vykdytų savo veiklą. Apie 200 000 „Deloitte” darbuotojų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

Parašykite komentarą