Verslas

Deloitte Audito departamentui vadovaus Simonas Rimašauskas

Nuo š. m. lapkričio 19 d. tarptautinės audito ir verslo konsultacijų įmonės Deloitte Audito departamentui pradeda vadovauti Simonas Rimašauskas, pastaruoju metu ėjęs įmonių grupės finansų direktoriaus pareigas UAB BAIP grupėje.

Pasak Sauliaus Bako, Deloitte biuro Lietuvoje vadovaujančiojo partnerio, išties džiugu, jog Simonas, daugiau kaip dešimt metų dirbęs Deloitte Audito departamente, sugrįžta į mūsų kompaniją kaip šio departamento direktorius. „Esu įsitikinęs, kad jo strateginis mąstymas, naujos idėjos ir sukaupta solidi patirtis atliekant Lietuvos ir užsienio įmonių auditus sukurs pridėtinę vertę klientų verslui, sustiprins Deloitte pozicijas Lietuvos rinkoje ir padės siekti ambicingų įmonės tikslų“, − teigė p. Bakas.

S. Rimašauskas yra atestuotas Lietuvos auditorius, įgijęs Vilniaus Universiteto Verslo administravimo ir vadybos magistro laipsnį, specializacija – apskaita ir auditas. Karjerą pradėjęs lietuviško kapitalo įmonėse, 2001 m. prisijungė prie Deloitte Audito departamento, kuriame dirbo daugiau nei dešimt metų.

„Tai yra naujas iššūkis mano profesinėje veikloje, kuris skatins tobulėti ir kaip asmenybę, ir kaip ekspertą. Tikiuosi, kad mano patirtis, teorinės ir praktinės žinios bei sugebėjimai padės įgyvendinti klientų lūkesčius, o įmonei – pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – pasakojo S. Rimašauskas.

Simonas Rimašauskas vadovaus didžiausią komandą turinčiam departamentui, bus atsakingas už audito paslaugų kokybės užtikrinimą, verslo plėtros projektus, komandos, projektų ir rizikos valdymą.

Apie Deloitte

Deloitte yra vadinamos Deloitte Touche Tohmatsu Limited, Jungtinės Karalystės ribotos atsakomybės bendrovės, ir grupei priklausančios bendrovės narės („DTTL“). Kiekviena DTTL narė yra atskiras ir nepriklausomas juridinis asmuo. DTTL (dar vadinama „Deloitte Global“) pati savaime paslaugų neteikia. Daugiau informacijos apie DTTL ir jos bendroves nares galite rasti http://www2.deloitte.com/lt/lt/pages/about-deloitte/articles/about-deloitte.html

Deloitte teikia audito, mokesčių, finansų ir verslo konsultacijų paslaugas privačioms bendrovėms, veikiančioms įvairiose srityse, bei valstybinėms institucijoms 150 šalių visame pasaulyje. Tarptautinis Deloitte bendrovių tinklas ir ilgametė patirtis vietinėse rinkose suteikia klientams daugiau galimybių efektyviai siekti tikslų, kad ir kur jie vykdytų savo veiklą. Daugiau kaip 210 000 Deloitte ekspertų visada stengiasi užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir tapti profesionalumo standartu visose srityse, kuriose veikia.

© 2014 Deloitte Lietuva

Parašykite komentarą