Renginiai

Politikai, akademikai, mokytojai ir mokiniai prie vieno stalo spręs vaikų kūrybiškumo ugdymo problemą Lietuvoje

Kūrybiškumas vis dar siejamas su menais ar užklasine veikla, nors akivaizdu, kad kūrybiškas ugdymas skatina teigiamus pokyčius visuomenėje ir sudaro palankias sąlygas inovatyvios ekonomikos plėtrai.

Siekdama bendroje diskusijoje iš arčiau pažvelgti į vaikų kūrybiškumo ugdymą ir jo problemas Lietuvoje, tobulinti mokytojų, kaip kūrybiškumo skatintojų, kompetencijas, ugdyti valdžios ir visuomenės žinias apie vaikų kūrybiškumo galimybes, „Lietuva 2030“ surengė jau ketvirtąjį pažangos forumą „Vaikų kūrybiškumas 24/7“ ir maloniai kviečia dalyvauti forumo uždarymo renginyje Vilniuje.

Renginys vyks 2014 m. lapkričio 20 d. viešbutyje „Crowne Plaza“ Vilniuje (M. K. Čiurlionio g. 84).
Registracijos pradžia 8.30 val.
Konferenciją atidarys ir sveikinamąjį žodį tars Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas ir Valstybės pažangos tarybos pirmininkas Algirdas Butkevičius, apie vaikų kūrybiškumo ugdymo svarbą diskutuos švietimo ekspertai ir praktikai iš Suomijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos.

Baigiamasis pažangos forumo renginys vainikuos tris mėnesius skirtinguose Lietuvos regionuose vykusias diskusijas su mokytojais, tėvais, akademinės visuomenės atstovais vaikų kūrybiškumo tema. Vienas pagrindinių baigiamojo renginio tikslų – apibendrinti diskusijose išgirstas mintis ir idėjas bei parengti siūlymus dėl vaikų kūrybiškumo ugdymo, kurie taptų integralia švietimo politikos dalimi.

Savo patirtimi baigiamajame forumo renginyje dalinsis skirtingų Lietuvos mokyklų mokytojai ir vadovai, pranešimus skaitys Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Rimantas Vaitkus, diskusijose dalyvaus Seimo nariai Andrius Kubilius ir Orinta Leiputė. Visose renginio diskusijose dalyvaus ir savo nuomonę bei komentarus pristatys mokiniai.
Akivaizdu, kad diskusija vaikų kūrybiškumo tema yra labai savalaikė ir belieka tikėtis, kad forumo metu įgytos žinios padės Lietuvai kurti sėkmingą valstybės ateitį.

Laukiame Jūsų renginyje!
Linkėjimai,
LIETUVA 2030

Kaip veikia „Lietuva 2030“?

„Lietuva 2030“ – pagrindinis dokumentas, kuriuo valdžios atstovai vadovaujamasi priimdami strateginius sprendimus. „Lietuva 2030“ taip pat yra instrumentas, leidžiantis sekti ir objektyviai vertinti jau atliktus pažangos darbus. „Lietuva 2030“ gyvybingumą užtikrina Atviras pažangos forumas ir Valstybės pažangos taryba.

Apie atvirą pažangos forumą:

Atviras pažangos forumas – viena iš „Lietuva 2030“ įgyvendinimo priemonių. Tai bendra diskusija, kurioje į Lietuvos ateitį žiūrima iš skirtingų požiūrio taškų.
„Lietuva 2030“ – tai Sąjūdžio vienybė, Europos Sąjungos ir NATO narės pasitikėjimas savimi, liberalios demokratijos vertybės ir modernios ekonomikos atvirumas pasaulio galimybėms.
„Lietuva 2030“ – Lietuvos sėkmės istorija tęsiasi.
Sekite naujienas – https://www.facebook.com/Lietuva2030 ir http://www.lietuva2030.lt/

Parašykite komentarą