Verslas

Bus dar patogiau – Vilniaus geležinkelio stotyje atidaryta nauja „IKI Express“ parduotuvė

Džiugi žinia keliaujantiems traukiniais – duris atvėrė nauja „IKI Express“, įsikūrusi Vilniaus geležinkelio stoties pastate. Plėtros planus aktyviai vykdantis prekybos tinklas „Iki“ trečiadienį, spalio 11 d., Geležinkelio g. 16 atidarė visiškai naują parduotuvę, kuri įrengta pagal modernią mažo formato parduotuvių koncepciją.

Itin judrioje vietoje atidaryta parduotuvė primena nedidelę užkandinę – joje gėrimų, maisto prieš kelionę traukiniu ar vos atvykus į miestą galima įsigyti greitai ir patogiai.

„Naujas parduotuves atidarome ten, kur jos yra reikalingos. Visai šalia, autobusų stoties pastate, turime savo didžiąją trijų širdelių parduotuvę, tačiau kartais keliaujantiems traukiniu tenka skaičiuoti net ir minutes. Nuo šiol jiems norint apsipirkti nereikės net pereiti gatvės. Ši nauja parduotuvė vienoje aktyviausių Vilniaus vietų orientuota į intensyvius pirkėjų srautus, kuriems ypač svarbu laikas. Asortimentas čia suformuotas galvojant apie greito apsipirkimo, šviežių ir jau paruoštų vartoti produktų besitikinčių pirkėjų poreikius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Naujos „IKI Express“ parduotuvės prekybinis plotas yra 317 kv. m. Čia pirkėjai ras patrauklių pasiūlymų, sumuštinių, kulinarijos ir konditerijos gaminių, ne mažiau kaip tris kartus per dieną kepamų bandelių ir duonos. Taip pat joje galima įsigyti aukščiausios kokybės įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti.

Parduotuvė įrengta pagal naująją „Iki“ kruopščiai parengtą parduotuvių koncepciją. Sumaniai išnaudojama erdvė ir intuityvus išplanavimas leis apsipirkti sklandžiai ir be vargo. Laiko parduotuvėje sutaupyti padės 3 savitarnos kasos „IKI Bitutė“, veiks ir paprasta kasa.

Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Įrengiant parduotuvę buvo įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga. Prekybos tinklo duomenimis, LED apšvietimas, palyginus su įprastu, sutaupo 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Įdiegus ir išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O modernesnė ir tvaresnė šaldymo įranga leidžia suvartoti perpus mažiau energijos.

Tarptautinei „Rewe“ grupei priklausantis prekybos tinklas „Iki“ Lietuvoje veikia nuo 1992 metų. Turėdamas 241 parduotuvę visoje Lietuvoje, „Iki“ yra vienas didžiausių mažmeninės prekybos tinklų. Tarp didžiausių šalies darbdavių esanti bendrovė yra įdarbinusi apie 5,5 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidaręs penkias autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ ir nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

Parašykite komentarą