Laisvalaikis

Deivido Žygo dainas prodiusuos žymus visame pasaulyje prodiuseris

Jaunasis dainininkas Deividas Žygas (18) 2012 metų vasarą išleidęs autorinę dainą „Sugrius pasaulis be tavęs“ neslepia džiaugsmo jog ruošiasi vienam didžiausių žingsnių gyvenime – kurti bei įrašyti dainas patikėjo populiariam Londono prodiuseriui Styvenui Viliamsui (Steven Andrew Williams).

„Styvenas puikus muzikantas! Nuostabios kompetencijos žmogus, kuris išmano savo darbą.“ – sako dainininkas. Deividas neslepia jog siekti to, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo neįmanoma – jo gyvenimo „varykliukas“: „Tik atvažiavęs į Londoną nežinojau nei kaip teks gyventi, nei ką čia veiksiu. Žinojau tik vieną – noriu mokytis. Bet, kad gyvenime pasitaikys tokia galimybė dirbti su prodiuseriu žinomu visame pasaulyje – nesapnavau net gražiausiame sapne“.

Styvenas – Londone gyvenantis muzikos prodiuseris bei kompozitorius. Jo įrašų studijoje „The Chapel Studios“, kur Deividas planuoja pradėti tarptautinę karjerą, dainas, su Styveno pagalba, kūrė bei įrašė tokie žinomi atlikėjai kaip Britney Spears, Sting, Gary Barlow, Lisa Stansfield, Eric Clapton, Rolling Stones ir daugelis kitų. Tad Deividas tikisi jog tai, didelis žingsnis į ateitį bei tiki, kad su Styvenu gali sukurti didelį muzikinį projektą, kuris dienos šviesą turėtų išvysti jau artėjantį rudenį.

Dainininkas tikina, kad visada svarbu siekti savo tikslo, bet, kad ir kaip be būtų sunku, svarbiausia nepasiduoti ir siekti to kryptingai: „Pavasarį per interviu vienam žurnalui sakiau, jog neišleisiu naujos dainos Lietuvoje, bet galbūt save realizuosiu didžiausiame Europos mieste – Londone. Taip sakydamas negalvojau, kad taip greitai tai gali virsti realybe. Londone aš tik du mėnesiai, o jau derinu planus dėl dainų įrašų su vienu įtakingiausiu žmogumi šioje srityje. Tai nuostabu.“

Parašykite komentarą