Verslas

Vilniuje duris atvėrė atnaujintas prekybos ir verslo kompleksas „Centro pasažas“

Šiandien, gegužės 30 dieną, Vilniuje duris atvėrė atnaujintas prekybos ir verslo kompleksas „Centro pasažas“, apjungiantis Vilniaus ir Jogailos gatvėse esančius prekybos ir verslo korpusus. Į pasažo atnaujinimą investuota daugiau nei 8 mln. litų. Jame yra įsikūrę „Europos namai“, „Verslo centras 2000“ bei populiarios parduotuvės ir paslaugų centrai.
„Centro pasažo“ atnaujinimo darbai pradėti dar 2012 m. pabaigoje. „Siekėme sukurti prekybos ir verslo erdvę, kurios prekių ir paslaugų asortimentas būtų pritaikytas miesto centre dirbančiam žmogui, – kalba „Centro pasažą“ valdančios bendrovės UAB „Pinus Proprius“ generalinis direktorius Kęstutis Vedeckis. – Puoselėjame šį miesto kampelį kaip savo namus, į kuriuos visuomet malonu sugrįžti. Pastangos pasiteisina – Vilniaus gatvė, kuri po atnaujinimų simboliškai tapo pagrindine pasažo alėja, šiandien yra populiari ne tik verslo, bet ir asmeninių susitikimų vieta.“

Atnaujintame „Centro pasaže“ iš viso yra įsikūrę daugiau nei 30 prekybos ir paslaugų vietų. Pasažo valdytojai pagrindiniu verslo ir prekybos komplekso išskirtinumu įvardina antrame buvusio „Flagman“ patalpų aukšte įsikūrusią „Moterų alėją“. Čia duris atvėrė tokios moteriškų drabužių parduotuvės kaip „Pierre Ferro“, „Beladgio“, „Grizas“ bei „Antistresas“. Alėjoje taip pat įsikūrė itališki mados namai ULTIMO Casa di Moda.

Didžioji pasažo patalpų dalis pritaikyta naujam nuomininkui „Europos namai“. Tai trijų Europos Sąjungos institucijų – Europos lyčių lygybės instituto, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Europos Parlamento Informacijos biuro – naujieji namai. Čia vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę susipažinti su Europos Sąjungos veikla Lietuvoje, mokytis užsienio kalbų, naudotis biblioteka.

„Centro pasažas“ priklauso UAB „Pinus Proprius“, „Inter IKEA“ dukterinei įmonei, užsiimančiai nekilnojamojo turto vystymu ir valdymu. Į Lietuvos rinką įžengusi nuo 1999 m., įmonė išvystė ir valdo pastatus, esančius Jogailos ir Gedimino prospekto verslo korpusuose, Goštauto gatvėje. Palangoje įmonė planuoja tęsti SPA viešbučio statybas. „Inter IKEA“ turto vystymo verslas pradėtas 1989 m. Olandijoje. Šiuo metu bendrovė vykdo veiklą Lenkijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rumunijoje, Olandijoje, Belgijoje bei Jungtinėje Karalystėje.
Daugiau apie „Centro pasažą“ – www.centropasazas.lt.

Parašykite komentarą