Transportas

Dacia automobilių patikimumas įvertintas tarptautinėse apklausose

Pastarieji metai sėkmingi „Dacia“ gamintojams – šių automobilių patikimumas buvo pastebėtas ir įvertintas tarptautinėse apklausose. Penkiose Europos valstybėse šiemet atlikto vartotojų asociacijos tyrimo duomenimis, „Dacia“ buvo pripažinta patikimiausia automobilių marke. Šis reitingas sudaromas kas du metus, jame vertinami 32 prekės ženklai, tyrimo metu apklausiama 30 tūkst. vartotojų Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Belgijoje ir Italijoje. „Dacia“ automobiliai taip pat susilaukė teigiamų atsiliepimų specializuotoje užsienio žiniasklaidoje.

Prancūziškojo „Auto Plius“ žurnalo patikimumo tyrime „Dacia“ užėmė pirmąją vietą, o „Auto Moto“ apibūdino „Dacia Duster“ visureigį kaip paprastą bei stiprų ir skyrė 16 iš 20 galimų taškų patikimumo reitinge. Vokietijoje „Autobild“ žurnalas antrus metus iš eilės skyrė „Dacia Sandero“, „Dacia Logan MCV“ ir „Dacia Duster“ automobiliams „Wertmeister“ apdovanojimą už geriausią kainą. „Dacia Sandero“ taip pat sulaukė didžiausio Europoje automobilių klubo „ADAC“, atsakingo už transporto priemonių patikimumą, pripažinimo – klubas šiam modeliui skyrė 4 vietą mažų automobilių kategorijoje.

Pastaraisiais metais „Dacia“ taip pat pasižymėjo keliose sporto varžybose. Šiemet Maroko ralyje „Rallye des Gazelles” trys „Dacia“ automobiliai pelnė vietą ant laimėtojų pakylos, Prancūzijos lenktynėse ant ledo „Trophée Andros“ du metus iš eilės – 2010 ir 2011-aisiais, „Dacia Duster“ užėmė pirmąją vietą, o 2012 metais laimėtojo titulas atiteko „Dacia Lodgy“.

Kaip užtikrinamas „Dacia“ patikimumas?

„Dacia“ užtikrina gaminamų automobilių patikimumą taikydami specialų metodą, leidžiantį identifikuoti galimas problemas kiekviename modelio ir variklio dizaino kūrimo etape. Prieš pradedant masinę gamybą, be įprastinių bandomųjų testų, „Renault“ visus automobilius patikrina automobilio patvarumą tiriančiu ekstremalių sąlygų testu. Pavyzdžiui, „Dacia Lodgy“ automobilis buvo išbandytas 1,9 mln. kilometrų trasoje.

„Dacia“ naudojami „Nissan“ ir „Renault“ automobiliuose išbandyti varikliai. Pavyzdžiui, „Dacia“ automobiliuose montuojamas populiariausias aljanso variklis 1,5 dCi.

Pasyvus „Dacia“ automobilių saugumas yra užtikrinamas saugos diržais su pirotechniniais įtempikliais ir apkrovos ribotuvu, vairuotojo ir keleivio oro pagalvėmis, apsaugančiomis galvą ir krūtinės ląstą, o galinėje sėdynėje įdiegtas „Isofix“ vaikiškos kėdutės montavimo mechanizmas. Aktyvųjį saugumą garantuoja elektroninė stabilumo kontrolė („ESC“), kurią galima užsisakyti papildomai. Pagrindinė šios sistemos funkcija – išlaikyti automobilio kryptį ekstremaliose situacijose, pavyzdžiui, esant slidžiai kelio dangai.

„Dacia“ pirkėjai

„Dacia“ klientai turi aiškius lūkesčius – jie nori patikimų, paprastų automobilių už prieinamą kainą. „Dacia“ pasiūlymai yra pragmatiški, atsižvelgiant į užsakovo reikalavimus. „Dacia“ klientai nėra suinteresuoti nebūtinomis bei automobilio kainą, svorį ir kuro sąnaudas didinančiomis technologijomis. Analizuodama vartotojų poreikius, „Dacia“ stengiasi išlaikyti balansą tarp funkcionalumo, kompleksiškumo ir kainos. Todėl siekiant paprastumo yra mažinami dizaino, projektavimo ir gamybos kaštai.

Šiandien „Dacia“ markės automobiliai yra parduodami 36 pasaulio valstybėse – Europoje, Viduržemio jūros regione, Eurazijoje, Viduriniuosiuose rytuose, Afrikoje, Indijoje. Kompanija plečia transporto priemonių spektrą, kuriame šiuo metu yra „Logan“, „Sandero“, „Sandero Stepway“, „Duster“, „Lodgy“, „Dokker“ automobiliai ir siekia aukščiausios kokybės. „Dacia“ remiasi „Renault“ grupės, patikimumo atžvilgiu esančios tarp geriausių transporto priemonių gamintojų, bei „Renault-Nissan“ aljanso sukaupta kokybės, saugumo ir paslaugų patirtimi, standartais bei procesais.

Visiems „Dacia“ automobiliams yra suteikiama 3 metų arba 100 000 km gamintojo garantija, į kurią yra įskaičiuoti remonto darbai visuose prekybos atstovų salonuose. Taip pat yra galimybė pratęsti garantiją iki 5 m. / 100 000 km.

###

Kontaktai pasiteiravimui:
Elzė Uždavinytė, UAB „Gravitas Partners“, elze@gravitas.lt, (85) 210 7232.

Parašykite komentarą