Kelionės,  Transportas

Automobilių nuoma – praktiškas pasirinkimo vadovas

Automobilių nuoma gali tapti labai optimaliu sprendimu, kai yra kalbama apie komfortišką ir sklandžią kelionę. Tačiau didžiulė automobilių nuomos paslaugų teikėjų įvairovė kartais ima kelti begalę įvairių klausimų, todėl palengvindami savo pasirinkimo procesą, galite pasinaudoti šiuo praktišku automobilių nuomos paslaugų pasirinkimo vadovu.

Įvertinkite, kokio automobilio jums reikia

Pačių mažiausių gabaritų ir mažiausiai vietos suteikiančio automobilio pasirinkimas gali būti neatitinkantis jūsų numatytos kelionės tikslo. Jei į kelionę jūs planuojate leistis ne vieni, tuomet turite įvertinti, kad kiekvienas keleivis su savimi turės ir kelioninį bagažą, kuriam reikės papildomos vietos. Tuo tarpu komfortas ir saugumas taip pat yra svarbūs veiksniai, kuriuos verta apsvarstyti. O oro kondicionierius yra vienas iš būtiniausių privalumų, kurio nevalia nuvertinti – ypač, jei yra kalbama apie kelionę šiltuoju metų laiku.

Pasidomėkite papildomais mokesčiais

Prieš pasirinkdami automobilių nuomos bendrovę ir jūsų kelionei tinkantį automobilį, privalote įsitikinti, kad esate susipažinę su transporto priemonių nuomos bendrovės taikomais papildomais mokesčiais. Kai kurių paslaugų teikėjų nurodytos nuomos kainos gali atrodyti labai žemos, tačiau iš tikrųjų gali būti taikoma įvairių papildomų mokesčių.

  • ATSISKAITYMAS UŽ AUTOMOBILIŲ NUOMĄ. Būtinai išsiaiškinkite, kokiu būdu atsiskaitydami už automobilių nuomos paslaugas jūs sumokėsite mažiausiai. Kai kurios bendrovės taiko papildomą mokestį už atsiskaitymą banko kortele – tokiu atveju optimaliausia atsiskaityti bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais.
  • NUOMOTAM AUTOMOBILIUI TAIKOMA PAROS RIDA. Niekuomet nepamirškite, kad automobilių nuomos bendrovės savo nuomojamiems automobiliams taiko ridos apribojimus, kurie įprastai yra 500 km/para. Jei klientas, kuris pasinaudoja automobilių nuoma, per parą viršija nuvyktą 500 km atstumą, tuomet kiekvienas papildomas kilometras yra apmokestinamas (įkainiai gali skirtis atsižvelgiant į atitinkamą transporto priemonę).
  • AUTOMOBILIO GRĄŽINIMAS. Pasidomėkite, kaip jūsų pasirinktoje automobilių nuomos bendrovėje yra traktuojamas vėlavimas grąžinant automobilį, t.y. kiek valandų yra leidžiama pavėluoti. Išsiaiškinkite ir įkainius, kurie yra taikomi, jei automobilis nuomos bendrovei yra grąžinamas pavėluotai.
  • AUTOMOBILIO DEGALŲ BAKAS. Dažniausiai automobilių nuomos bendrovės savo klientams automobilį perduoda su pilnu degalų baku. Tokiais atvejais automobilio nuomos sutarties sąlygose būna numatyta, jog klientas, grąžindamas išsinuomotą transporto priemonę, privalo pripildyti pilną degalų baką. Jei to klientas nepadaro, privaloma sumokėti tiek už pilno degalų bako pripildymą, tiek ir padengti papildomus bendrovės taikomus mokesčius.
  • AUTOMOBILIO APGADINIMAS. Nors jūs galite būti patyrę ir atsakingi vairuotojai, tai ne visuomet apsaugo nuo įvairių sunkumų, kurie gali netikėtai iškilti kelionės metu. Todėl išsiaiškinkite, kokie papildomi mokesčiai yra taikomi už salono, padangų, priekinio stiklo ar kitų automobilio dalių apgadinimą, valstybinių numerių ar dokumentų praradimą, transporto priemonės rakto pametimą ir kt.

Automobilio draudimas

Jei norite savo kelionės metu jaustis visiškai saugūs, turėtumėte pasirinkti automobilių nuomos paslaugų teikėjus, kurie savo nuomojamus automobilius yra apdraudę TPVCA ir KASKO draudimu. Verta iš anksto pasidomėti, ką padengia KASKO draudimas. Jei manote, kad jums siūlomos KASKO draudimo apsaugos nepakaks (pvz., jei draudimo apsauga nėra suteikiama stiklui ar kt.), galite įsigyti ir papildomą automobilių nuomos bendrovės siūlomą draudimą.

Daugiau apie automobilių nuomą tinklalapyje https://smartrent.lt

One Comment

Parašykite komentarą