Politika ir teisė

„Barbora“ pradėjo teikti paslaugas Klaipėdoje

Rugpjūčio 28 d. maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ klientams į namus pristato pirmuosius pirkinius Klaipėdoje. Į pajūrį žengusi bendrovė ateityje planuoja užimti iki 2 proc. mažmeninės perkybos maisto produktais rinkos Klaipėdoje, o vasaros sezono metu prekes į namus pristatys ir Palangoje bei Šventojoje.

Šiuo metu „Barboros“ paslaugomis taip pat gali naudotis Vilniaus ir Kauno miestų gyventojai.

„Klaipėda yra geografiškai ir demografiškai išskirtinis miestas, kur daug žmonių gyvena nuosavų namų rajonuose, taip pat Klaipėdos rajono teritorijoje, todėl „Barboros“ paslauga jiems gali būti itin aktuali. Pirmieji rezultatai džiugina – tik paskelbus apie tai, kad „Barbora“ veiks ir Klaipėdoje sulaukėme daugiau nei 1000 vartotojų registracijų. Mūsų patirtis Vilniuje ir Kaune rodo, kad prekybos maistu ir kasdienėmis prekėmis apimtys auga palaipsniui – žmonės išbando paslaugą, įvertina jos privalumus ir tada tampa lojaliais klientais ir paslaugos ambasadoriais, kurie rekomenduoja „Barborą“ draugams ir pažįstamiems. Tad manome, kad „Barboros“ klientų ratas Klaipėdoje sparčiai plėsis“, – veiklos pradžią Klaipėdoje komentuoja bendrovės „Barbora“ direktorius Tomas Kibildis.

Planuojama, kad veiklos pradžioje „Barbora“ Klaipėdoje vykdys apie 1000 užsakymų per savaitę, o iki metų pabaigos turės 3500 registruotų klientų.

Pirmasis „Barboros“ prekių surinkimo ir paskirstymo centras Klaipėdoje įrengtas prekybos centro „Banginis“ „Maximoje“. Iš pradžių įmonė klientus aptarnaus 25 kilometrų spinduliu, o vėliau ši teritorija plėsis.

„Barboros“ padalinyje Klaipėdoje šiuo metu dirba 28 darbuotojai, planuojama, kad iki metų pabaigos šis skaičius padvigubės. Įmonė į plėtrą Klaipėdoje – prekių surinkimo ir paskirstymo centro įrengimą, darbo priemones darbuotojams – investavo 125 000 eurų.

Pranešimą paskelbė : Ieva Šimkūnaitė-Jansonienė, KPMS ir partneriai

Parašykite komentarą