Įvairenybės

Akcentinių šviestuvų įrengimo patarimai

Jūsų namų dekoro pirkinių sąraše yra sienų dailė, dekoratyvinės pagalvės ir įvairūs suvenyrai, skirti užpildyti jūsų įmontuotas knygų lentynas. Bet jūs pamiršote vieną pagrindinį elementą – akcentinį apšvietimą. Suplanuoti savo namų akcentinį apšvietimą yra tarsi glaisto įdėjimas ant torto. Juk suprojektavote ne tik svajonių buveinę, kad ji būtų paskendusi šešėliuose. Su puikiai išdėstytais šviestuvais galite nukreipti akis aukštyn vingiuotais laiptais arba pabrėžti brangų paveikslą.

Jei atrodo, kad jums reikia profesionalios patirties, jums to nereikia. Galite tai padaryti ir patys. Tereikia noro ir idėjų. Kas yra akcentinis apšvietimas?Akcentinis apšvietimas tai ir daro; tai pabrėžia jūsų namus. Šie įrenginiai yra kelių skirtingų formų, tačiau juos paprastai galima klasifikuoti kaip vieną iš dviejų dalykų:Menui šviečianti šviesa arba šviesa, kuri yra menas.

Menui šviečianti šviesa yra naudinga apšviečiant paveikslą, skulptūrą, laiptus ar lauko taką, ir menas tikrai gali būti bet kokia sudėtingos jūsų namų architektūros dalis. Šio akcentinio apšvietimo tikslas yra sutelkti dėmesį į tam tikrą dekoro elementą ar jūsų namų sritį. Kitu metu akcentuojamas apšvietimas yra tikrasis meno kūrinys. Paprastai tai yra sieniniai šviestuvai, stalo lempos ar paslėpti šviestuvai.Planuodami namų akcentinį apšvietimą, apsvarstykite, ar norite savarankiško meno kūrinio, ar jums reikia pabrėžti esamą funkciją. Tai padės jums pereiti prie kito žingsnio: pasirinkti tinkamą šviestuvo tipą.

Kaip planuoti akcentinį apšvietimą?Kai bus padarytos visos nišos ir pakabinti meno kūriniai, atėjo laikas galvoti apie akcentinį apšvietimą. Kai viskas yra vietoje, galite aiškiai pamatyti, kur krinta šešėliai ir kurios jūsų namų geriausios savybės galėtų padidinti ryškumą. Vadovaukitės šiais sėkmės patarimais:Nustatykite unikalias savybes ar paveikius meno kūrinius. Raskite tuščią erdvę. Apsvarstykite vietas, kuriose norite apšvietimo pagalba sukurti jaukias arba darbines emocijas. Apgalvokite visą savo erdvę, kur labiausiai reikalingas akcentinis apšvietimas.

Parašykite komentarą