Transportas

„airBaltic“ klientai kelionei susidarys individualius meniu

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės pasirinkti skrydžio metu patiekiamus valgius. Nauja maisto užsakymo sistema klientai gali pasinaudoti užsisakę vietą lėktuve.
„Nuo šiol keleiviai virtualiame maisto padėkle gali pasirinkti norimus gaminius ir sukurti savo mėgstamą patiekalą skrydžiui. Žmonės galės mėgautis patiekalais, kurie atitinka jų pageidavimus, mitybą, medicininius reikalavimus ar religinius įsitikinimus Džiaugiamės būdami pirmieji iš oro bendrovių, pristatę galimybę sudaryti individualų meniu“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Michaelas Grimmas.
Keleiviai į savo virtualų padėklą galės pasirinkti iš daugiau nei 70 iš anksto užsakomų patiekalų variantų. Skrydžių metu jie galės mėgautis daržovių „risotto“, žuvies „souvlaki“, lašiša „teriyaki“ padaže, ant grotelių kepta kiauliena ar vištienos krūtinėle ir kitais patiekalais. Jie patiekiami su viena iš devynių salotų rūšių, vienu iš devynių skirtingų desertų ir pageidaujamu gėrimu.
„airBaltic“ keleiviai gali užsisakyti individualų skrydžio meniu iš karto įsigiję skrydžio bilietą arba kitu metu, tačiau ne vėliau kaip 48 valandos iki skrydžio.
Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.
„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html
Apie „airBaltic“:
„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.
„airBaltic“ socialiniame tinkle „Facebook“: http://www.facebook.com/airBaltic

Parašykite komentarą