Buitis, Namai

Žoliapjovės robotai: kodėl verta įsigyti?


  Į rinką sparčiai žengia vis išmanesni prietaisai, kurie gerokai palengvina mūsų buitį. Tokie yra ir parkutechnika.lt žoliapjovės robotai.
  Su šiais robotais visiškai pamiršite, ką reiškia pačiam pjauti žolę bei rūpintis nepriekaištinga jos išvaizda. Susidomėjote? Puiku! Metas sužinoti daugiau.

Dirba savarankiškai

   STIHL prekės ženklo „IMow“ serijos žolės pjovimo robotai – vieni populiariausių rinkoje. Nuostabu tai, kad šie robotai veikia beveik savarankiškai, išskyrus tokius atvejus, kai juos riboja borteliai, terasos, ar kiti neprivažiuojami sklypo elementai ir žoliapjoves reikia perkelti.
  Skamba neįtikėtinai? Išmėginkite, įsitikinsite! Užteks kartą užprogramuoti žoliapjovės robotą ir vėliau procesas vyks automatiškai. Be to, šios žoliapjovės, išsekus akumuliatoriaus resursams, pačios nuvažiuoja iki įkrovimo stotelės.
  Nerimaujate, kad toks robotas savo darbą tinkamai atliks tik lygiame plote? Nevertėtų, nes šio tipo žoliapjovės puikiai dirba ir lygiuose, ir kalvotuose sklypuose.
  Svarbu paminėti, kad „IMow“ serijos žolės pjovimo robotai susieti su išmaniosiomis programėlėmis, tad juos galima valdyti ir nustatyti tam tikrus nustatymus, naudojantis išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Tinka ir mažiems, ir dideliems plotams

  Nežinote, kokį žoliapjovės robotą pasirinkti? Atsižvelkite į tai, kokio dydžio jūsų sklypas. Mažiausio galingumo žolės pjovimo robotas puikiai tiks 5 arų vejos plotui prižiūrėti. Pati galingiausia automatizuota žoliapjovė pasirūpins veja, kurios plotas – 60 arų ar daugiau.
 Vis dar aklai nepasitikite išmaniosiomis technologijomis? Tuomet galite pats kontroliuoti „IMow“ serijos žolės pjovimo roboto darbą: prietaisai turi nuimamus nuotolinio valdymo pultelius, kurių pagalbą robotą valdysite lengvai ir paprastai.
  Iškilo saugumo klausimas?  STIHL prekės ženklo robotus žoliapjoves nuo vagysčių saugo įdiegtas PIN kodas.
  Dar svarbu pažymėti, kad kiekvienas žolės pjovimo robotas turi gerai išgaląstus žolę mulčiuojančius peilius, todėl žolės nereikia surinkti.

Greiti ir efektyvūs rezultatai

  Garantuojame, kad „IMow“ serijos žolės pjovimo robotas jūsų neaukštą veją nupjaus greitai, kruopščiai ir efektyviai. Be to, šis robotas puikiai pasitarnaus ne tik individualių namų teritorijose, bet ir viešosios paskirties zonose: parkuose, ar net stadionuose.
  Dar vis netikite, kad jūsų sklypas gali atrodyti nepriekaištingai tol kol jūs poilsiaujate? Pats metas įsitikinti ir vejos priežiūros darbus perleisti išmaniesiems žolės pjovimo robotams!

Parašykite komentarą