Verslas

Žiniasklaidoje pasirodžius kontraversiškai informacijai, VšĮ Žaliasis taškas“ ir VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ užtikrina gamintojus importuotojus, kad taikos sutarties pasirašymo klausimais laikosi bendros pozicijos ir yra vieningi

Sutarties projektui, derintam su AM viso derybų proceso metu abi Organizacijos pritaria Taikos sudarymo aspektams, pasiūlytiems valstybės atstovų. Ketvirtadienį Aplinkos ministerijai buvo išsiųsti bendrą gamintojų importuotojų poziciją patvirtinantys taikos sutarties projektai. Teikiant pasiūlymus, įvardintos papildomos pastabos keliant klausimus dėl pačio taikos sutarties įgyvendinimo, kuriuos kaip buvo nurodyta laiške, reikėtų aptarti atskiro susitikimo metu.

 „Reaguodami į AM prašymą pateikti bendrą abiejų organizacijų pasiūlymą, rengiame bendrą susitarimo tekstą. Dėl esminių faktų sutariame, belieka nušlifuoti detales.

Esame suinteresuoti, kad susitarimas su AM būtų pasirašytas kuo mažiau atidėliojant, nes užsitęsęs netikrumo laikotarpis nėra naudingas nei vienai pusei“, – sako „Pakuočių tvarkymo organizacijos“ vadovė Bena Razbadauskienė.

Pranešimą paskelbė : Marija Žilinskaitė, VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija”

Parašykite komentarą