Verslas

Pirmojo sniego užklupti lietuviai šlavė lentynas: kai kurių prekių pardavimai kilo net 7 kartus

Gruodžiui dar neprasidėjus, didžiąją Lietuvos dalį jau pasiekė pirmasis gausus sniegas ir gyventojai suskubo ruoštis žiemai. Tai patvirtina šalčio ir sniego sukeltiems padariniams įveikti reikalingų prekių pardavimai. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad pirmąją snygio dieną kai kurių žiemos prekių pardavimai išaugo net 7 kartus.

„Žiema į Lietuvą atkeliavo anksčiau nei įprastai. Nors sniegas šįkart šalį užplūdo jau lapkričio mėnesį, numatydami besikeičiančias oro sąlygas iš anksto buvome paruošę pačių įvairiausių sniego ir ledo valymui reikalingų prekių asortimentą. Jis šiomis dienomis sulaukė itin didelio pirkėjų susidomėjimo: jau per pirmą sniegingą dieną smarkiai išaugo ledo tirpiklių ir gramdiklių paklausa“, – sako V. Budrienė.

Pasak komunikacijos vadovės, visiška šių dienų prekė-hitas – ledo gramdikliai. Jų augimas žiemos prekių krepšelyje yra pats įspūdingiausias – lapkričio 23 d., palyginti su lapkričio 2-ąja, jų parduota net 7 kartus daugiau.

Dar viena sparčiai žiemos pirkinių krepšelyje išpopuliarėjusi prekė yra ledo tirpiklis. Šios prekės pardavimai lapkričio 23-ąją, palyginti su lapkričio 2-ąja, išaugo 6 kartus.

Kaip teigia V. Budrienė, prekybos tinkle užtikrinamas platus žiemos iššūkiams skirtas asortimentas. Prekybos tinklo darbuotojai nuolat stebi oro sąlygas ir deda pastangas, kad sniego padariniams įveikti skirtų prekių pirkėjai nepritrūktų visose tinklo parduotuvėse.

Parašykite komentarą