Transportas

„Wizz Air“ stiprina vadovų komandą – naujas komercijos vadovas

„Wizz Air Holding plc“ („Wizz Air”), didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, stiprina vadovų komandą. Bendrovės naujasis komercijos vadovas – George Michalopoulos – pareigas pradės eiti nuo šių metų rugsėjo 1 d. bei bus atskaitingas kompanijos vadovui Jozsef Varadi.
G. Michalopoulos „Wizz Air“ dirba nuo 2010 metų. Avialinijų bendrovėje karjerą pradėjęs nuo kainodaros ir pajamų valdymo vadovo pozicijos, 2015 metų gegužę palypėjo iki tinklo plėtros, planavimo ir pardavimų vadovo laiptelio. Prieš prisijungdamas prie „Wizz Air“, G. Michalopoulos kaupė patirtį komercijos ir pajamų valdymo srityse „Flybaboo“ ir „Blu-Express“ kompanijose. Naujasis komercijos vadovas yra Šveicarijos, Jungtinės Karalystės ir Graikijos pilietis, įgijęs vadybos mokslo ir inžinerijos bakalauro bei magistro laipsnius Stanfordo universitete.
Komercijos vadovo pozicijoje G. Michalopoulos pakeis György Abrán, kuris po 12 metų nusprendė palikti „Wizz Air“ kompaniją.
„Džiaugiuosi, kad šiandien mes galime paskelbti apie dar vieno mūsų talento karjeros kilimą kompanijos viduje. Per paskutinius 6 metus George demonstravo lyderystės ir ryžto kompetencijas. Jo vadovaujamas departamentas pasiekė puikių rezultatų, kurie dar kartą parodo „Wizz Air“ svarbiausią karjeros laiptelių formulę: įsipareigojimai, atsidavimas ir sunkaus darbo rezultatai yra tiesiausias kelias į aukštesnę poziciją. Noriu padėkoti ir György už jo sunkų darbą per paskutinius 12 metų bei palinkėti didžiausios sėkmės būsimoje veikloje“, – sakė „Wizz Air“ vadovas Jozsef Varadi.
Apie „Wizz Air“:
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 69 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo 420 maršrutų, jungiančių 124 krypčių 39-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2 600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigėsi 2016 m. kovo 31 dieną, bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 20 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ už pasiekimus 2015 metais bendrovę paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“).

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą