Transportas

„Wizz Air“ stiprina pozicijas aviacijos rinkoje: mokymų centrą papildys naujas simuliatorius

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, savo įgulos mokymų centre įrengs pažangų orlaivio kabinos simuliatorių. Bendrovė turi savo nuosavas pilotų rengimo programas, tad atnaujinimai tik sustiprins jos pajėgumus ir pozicijas aviacijos rinkoje.
Stacionarus „A320“ orlaivių šeimos modelio simuliatorius pradės veikti jau šią vasarą. Šis skrydžių treniruoklis papildys jau turimą pilnos komplektacijos realaus skrydžio simuliatorių bei leis bendrovei lanksčiau užtikrinti, kad skrydžių įgulos laikytųsi griežtų standartų. Naujasis simuliatorius suteiks galimybių mokytis papildomai bei prisidės prie užsibrėžtų kompanijos augimo tikslų.
„Neabejojame, kad šis pirkinys, papildysiantis jau turimą realaus skrydžių simuliatorių, iš esmės padidins mūsų mokymų pajėgumus mokymų bazėje Budapešte, – sako David‘as Morgan‘as, „Wizz Air“ skrydžių operacijų vadovas ir vyriausiasis pilotas. – Su savo pasaulinio lygio pilotų mokymais ir standartais jau esame užsitarnavę gerą reputaciją, tad šis simuliatorius tik dar labiau sustiprins mūsų pasiryžimą šiuos standartus, kaip ir tolesnį kompanijos augimą, išlaikyti itin aukštus“.
Turintis tikslią „Airbus A320” lėktuvo pilotų kabinos kopiją, naujasis simuliatorius yra identiškas realiam skrydžių treniruokliui be judesio sistemos. Aukštos kokybės vaizdo ir garso sistemos su atkuriamais įvairiais orlaivio ir aplinkos garsais sukuria itin realistišką skrydžio aplinką. Bendradarbiaujant su „Multi Pilot Simulations“ įsigytas stacionarus skrydžių treniruoklis bus naudojamas įvairioms „A320” orlaivių šeimos modelių pilotų rengimo mokymų programoms, įskaitant ir tipo kvalifikacijos bei lėktuvų įgulos mokymams.
2015 metais „Wizz Air“ pervežė 19,2 mln. keleivių – 22 proc. daugiau nei 2014 metais, kai oro linijų kompanijos paslaugomis pasinaudojo 15,8 mln. keleivių. „Wizz Air“ tapo pirmąja žemų sąnaudų oro linijų bendrove Europoje, pradėjusia eksploatuoti 230 vietų turinčius „Airbus A231ceo“ tipo orlaivius – šiuo metu naudojamų „A320“, turinčių 180 vietų, patobulintus variantus. Šie žingsniai padeda sumažinti ir taip nedideles „Wizz Air“ paslaugų kainas, užtikrinant mažiausių kainų rinkoje pasiūlą savo klientams.
Už puikius veiklos rezultatus, kokybišką klientų aptarnavimą ir išskirtinius pasiekimus „Wizz Air“ pelnė „Metų vertingiausios aviakompanijos“ titulą, įsteigtą įtakingo aviacijos žurnalo „Air Transport World“.
Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 66 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 24 bazių ir siūlo 400 maršrutų, jungiančių 119 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2015 metais bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 19,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą