Kelionės

„Wizz Air“ skraidins iš Vilniaus į Santoriną

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti ir aplinkai draugiškiausia* aviakompanija Europoje, praneša, kad pradės skraidyti nauja kryptimi iš Vilniaus į Santoriną. Bilietus šiam skrydžiui galima įsigyti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle.

Pirmasis skrydis į poilsiautojų pamėgtą Graikijos salą numatomas birželio 12 d. Bilietų kaina prasideda nuo 39,99 Eur**.
„Esame laimingi, kad, laikydamiesi aukščiausių higienos reikalavimų, vasarai jau galime pasiūlyti naują skrydžių kryptį atostogų ir kelionių išsiilgusiems poilsiautojams. Nors kelionės šiuo metu ribojamos, tikimės, kad iki vasaros situacija Europoje stabilizuosis ir keliautojai galės užtikrinčiau planuoti artėjančias vasaros atostogas su šeima. Santorinas – nuostabi vieta ramiam šeimos poilsiui, viliojantis būtiniausiais gero poilsio atributais – saule ir jūra”, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

Graikijai priklausantis Santorinas yra didžiausia Kikladų salų grupės vulkaninės kilmės sala, jos krantus skalauja Egėjo jūra. Poilsiautojus sala pasitinka ne tik baltais namais mėlynomis langinėmis ir stogais, bet ir siūlydama gausybę poilsio bei pramogų galimybių poroms ir šeimoms. Atostogautojų čia laukia nuostabūs vaizdai ir išpuoselėti paplūdimiai.

Norėdama užtikrinti geriausią patirtį savo klientams, „Wizz Air“ atsižvelgia į kelionių rinkoje vis dar tvyrančią nežinomybę, ir siūlo papildomų saugumo priemonių keliautojams. Bendrovė pataria bilietus įsigyti tiesiogiai wizzair.com tinklalapyje arba per mobiliąją programėlę. Jeigu kelionė yra atšaukiama, „Wizz Air“ taiko automatizuotą kompensavimo procesą, kuris leidžia greitai ir sklandžiai keleivio pasirinktu būdu grąžinti bilietui išleistą sumą. Jeigu skrydis įsigyjamas per tarpininkus, procesas užtrunka ilgiau – „Wizz Air“ negali užtikrinti, paveikti ar kontroliuoti internetinių kelionių pardavimo platformų veiksmų.

Rinkdamiesi bilietus, keleiviai taip pat gali įsigyti papildomą „WIZZ Flex“ paslaugą. Ji leidžia nemokamai atšaukti skrydį, likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki išvykimo, ir iškart atgauti visą sumokėtą mokestį oro linijų kreditais. Įsigijusieji paslaugą taip pat turi galimybę skrydžio datas ir kryptis keisti tiek kartų, kiek nori.
Nuo pandemijos pradžios „Wizz Air“ taiko papildomas higienos priemones, užtikrinančias keleivių ir įgulos sveikatą ir saugumą.

*„Wizz Air“ į aplinką išmetamas anglies dvideginio kiekis 2020 m. sausio mėnesį buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų bendrovių (58.9 gr. kilometrui, skaičiuojamą vienam keleiviui).
** Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius ir rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm. Kito dydžio lagaminui ir registruotam bagažui taikomi papildomi mokesčiai. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams. Vietų skaičius nurodytomis kainomis yra ribotas.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą