Verslas

„FL ARI“ įgijo CAAC Part-145 techninės priežiūros organizacijos sertifikatą bazinės techninės priežiūros paslaugų teikimui

„FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Ltd.“ („FL ARI“), orlaivių techninės priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto (MRO) paslaugų teikėja, įsikūrusi Charbine, Kinijoje, sėkmingai baigė auditą ir gavo Kinijos civilinės aviacijos administracijos (CAAC) suteiktą Part-145 techninės priežiūros sertifikatą, leidžiantį reguliariai atlikti „Airbus A320“ serijos orlaivių techninę priežiūrą, remontą, modifikavimą ir kitas operacijas. „FL ARI“ yra bendra „FL Technics“, pirmaujančio orlaivių techninės priežiūros (MRO) paslaugų teikėjo Europoje, ir „China Aviation Aftermarket Holdings“ (CAAM), dukterinės „China Aircraft Leasing Group“ (CALC) organizacijos, įmonė.

„Šis CAAC „Airbus A320“ serijos sertifikatas atveria duris ir suteikia galimybes bendradarbiauti su visomis Kinijos oro linijomis. Šiuo metu Kinijoje eksploatuojama beveik 1800 „Airbus A320“ šeimos lėktuvų. Praėjusiais metais, 2020 m., mes tapome pirmąja nepriklausoma orlaivių techninės priežiūros ir remonto paslaugų įmone Šiaurės Kinijos regione, gavusia EASA Part-145 „Airbus A320“ ir „Boeing 737 NG“ linijinio techninio aptarnavimo sertifikatus. Naujai įgytas sertifikatas leidžia „FL ARI“ pasinaudoti per 20 metų sukaupta „FL Technics“ patirtimi aptarnaujant ir taisant orlaivius pasauliniu mastu“, – sakė Donatas Dockus, „FL ARI“ generalinis direktorius.

Kitas įmonės augimo strategijos žingsnis yra bazinio techninio „Boeing 737 NG“ šeimos aptarnavimo sertifikatas, kurį bendrovė planuoja įgyti per artimiausius kelis mėnesius.

„Analitikai prognozuoja, kad per ateinančius dešimt metų aviacijos paslaugų rinka Kinijoje bus viena greičiausiai augančių pasaulyje. Todėl, norėdami šio regiono aviacijos rinkos dalyviams suteikti visą MRO paslaugų spektrą, netolimoje ateityje planuojame gauti EASA Part-145 leidimus bazinei priežiūrai“, – paaiškino „FL ARI“ generalinis direktorius Donatas Dockus.

„CALC verslo ištekliai bei„ FL Technics“ praktinė patirtis padėjo tvirtą pagrindą „FL ARI“ plėtrai. CAAC išduota Part-145 bazinės techninės priežiūros licencija yra ne tik svarbus etapas skatinant MRO verslo profesinį tobulėjimą, bet ir papildoma stiprybė profesionaliam grupės orlaivių turto valdymui. Kruopštaus komandos pasirengimo ir CAAC palaikymo dėka mes ir toliau teiksime aukštos pridėtinės vertės paslaugas savo klientams, LEAN paslaugų kokybę ir efektyvias palaikymo galimybes“, – komentavo CALC generalinis direktorius Mike Poon.

„FL ARI“ yra pirmasis nepriklausomas MRO paslaugų teikėjas Šiaurės rytų Kinijoje, teikiantis MRO paslaugas siauro fiuzeliažo orlaiviams. Įkurta 2018 m., FL ARI daugiausia dėmesio skiria orlaivių linijinei ir bazinei techninei priežiūrai, orlaivių išmontavimui ir perdirbimui bei inžinerinių paslaugų konsultacijoms. Dėl komandos pastangų, „FL ARI“ yra gavusi kelis leidimus veiklai vykdyti, įskaitant CAAC Part-145 linijos ir bazinės priežiūros licenciją ir EASA Part-145 linijinio techninio aptarnavimo sertifikatą. Taip pat tai pirmoji techninės priežiūros organizacija, turinti orlaivių išmontavimo kvalifikaciją, patvirtintą pagal Kinijos civilinės aviacijos administracijos CCAR Part-145 sertifikatą. Šiuo metu „FL ARI“ teikia linijinio techninio aptarnavimo ir remonto paslaugas šešioms patikimoms Kinijos oro linijoms ir sparčiai plečia savo bazinio aptarnavimo MRO paslaugas Charbino oro uoste.

Apie FL ARI

„FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Ltd“ („FL ARI“) yra pirmasis nepriklausomas MRO paslaugų teikėjas šiaurės rytų Kinijoje. „FL ARI“ yra bendros įmonės, kurią įsteigė CALC, jos asocijuota bendrovė „Aircraft Recycling International Limited“ ir „FL Technics“, pirmaujanti orlaivių MRO paslaugų teikėja Europoje.

„FL ARI“ yra EASA Part-145, taip pat CAAC Part-145 sertifikuota įmonė. Jos veikla apima orlaivių išmontavimą, orlaivių bazių techninę priežiūrą, planinius patikrinimus ir kapitalinį remontą bei įvairių orlaivių dalių, įskaitant variklius, pagalbinius maitinimo blokus (APU), orlaivių važiuoklės (LG), aptarnavimo ir tiekimo paslaugas.

Apie „FL Technics“

„FL Technics“ yra pasaulinis orlaivių techninės priežiūros, remonto ir kapitalinio remonto (MRO) paslaugų teikėjas. Bendrovė specializuojasi periodinės bei operatyviosios techninės priežiūros, atsarginių dalių ir komponentų palaikymo, variklių, APU ir važiuoklės valdymo, pilno orlaivių inžinerijos ir techninio mokymo srityse. „FL Technics“ yra EASA Part-145, Part-M, Part-147, Part-21 bei FAA-145 sertifikuota įmonė, turinti angarus Lietuvoje, Indonezijoje ir Kinijoje bei globalų operatyviosios techninės priežiūros stočių tinklą.

„FL Technics“ priklauso didžiausiai Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group“, beveik 100 biurų bei gamybos stočių valdančiai grupei, vienijančiai daugiau nei 7000 profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų. Daugiau informacijos: www.fltechnics.com arba www.aviasg.com

Apie „China Aviation AfterMarket Holdings Co., Ltd.“

„China Aviation Aftermarket Holdings Co., Ltd.“ („CAAM“) anksčiau buvo CALC vidaus padalinys, kuris specializavosi naudotų orlaivių versle. 2014 m. „CALC“ įsteigė „CAAM“ Honkonge stengdamasi didinti investicijas į aviacijos pramonės grandinę ir sukurti dvigubą Kinijos ir užsienio platformą, teikiančią paslaugas pasaulinei naudotų orlaivių rinkai.

„CAAM“ užsiima trimis pagrindiniais verslo segmentais: (1) vidutinio amžiaus ir senų orlaivių pirkimas, pardavimas, išperkamoji nuoma, išmontavimas, variklių prekyba, orlaivių komponentų pardavimas ir kito susijusio kilnojamojo turto valdymas bei paskirstymas visame pasaulyje; 2) orlaivių turto valdymo paslaugos, pvz., Orlaivių techninė priežiūra, orlaivių komponentų keitimasis ir dalijimasis bei senų orlaivių perdirbimas ir perdarymas ir kt.; ir 3) aviacijos finansavimas komponentams, apjungiantiems orlaivių turto valdymą ir „blockchain“ technologijas.

„CAAM“ priklauso dvi pagrindinės orlaivių perdirbimo bazės Charbine (Kinija) ir Memfyje (JAV); ir su „FL Technics“ įsteigta bendra Kinijos ir Europos orlaivių priežiūros įmonė „FL ARI Aircraft Maintenance & Engineering Company Ltd“, kuri klientams teikia aukštos pridėtinės vertės kompleksinius sprendimus vidutinio amžiaus ir pasenusiems orlaiviams.

                                                                      

Pranešimą paskelbė: Vilma Vaitiekunaite, Avia Solutions Group

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą