Kelionės

„Wizz air“ skelbia 2022 m. vasaros skrydžių tvarkaraštį

Sparčiausiai auganti Europos aviakompanija „Wizz Air“ paskelbė savo 2022 m. vasaros skrydžių tvarkaraštį Lietuvai, kuriame – daugiau kaip 60 savaitinių skrydžių 28 maršrutais. „Wizz Air“ poilsiautojus skraidins lietuvių pamėgtomis vasaros kelionių kryptimis, pvz., į Italiją, Graikiją, Izraelį, Prancūziją, Kiprą ar Gruziją.

Oro linijų bendrovė šiuo metu 2022 m. vasaros sezonui siūlo akcijas, kuriomis iki gegužės 21 d. gali pasinaudoti išskirtinai „WIZZ“ nuolaidų klubo nariai. Vėliau nuolaidų pasiūlymai bus prieinami visiems keliautojams.

„Matome, kokią pažangą darome kovodami su COVID-19. Išliekame atsargūs ir nekantriai laukiame 2022-ųjų. „Wizz Air“ įveikė visus iššūkius, kuriuos mums mestelėjo pandemija, ateinantiems metams turime didelių planų. Ketiname išplėsti skrydžių tinklą ir tuo pačiu liekame ištikimi savo klientams, kuriems ir toliau siūlysime skrydžius geriausiomis kainomis bei puikų aptarnavimą“, – sako Andras Rado, „Wizz Air“ vyresnysis korporatyvinės komunikacijos vadovas.

2022 m. vasarą „Wizz Air“ iš Lietuvos skraidins atostogautojų pamėgtomis kryptimis ir kvies tikrų, nerūpestingų atostogų išsiilgusias šeimas poilsiauti saulės lepinamuose Europos kampeliuose. Poilsiautojai galės rinktis iš daugybės mėgstamų kelionių krypčių, įskaitant istoriniais lobiais viliojančią Graikiją, gamtos grožiu žavinčią Gruziją ar Italiją, kurioje kiekvienas regionas dovanoja nepamirštamų nuotykių.

„Wizz Air“ siūlomi maršrutai leis pasimėgauti vasaros atostogomis ir kurti prisiminimus su šeima“, – komentuoja Andras Rado.

Saugumas svarbiausia

Nuo pat pandemijos pradžios „Wizz Air“ rūpinasi papildomomis saugumo priemonėmis, kurios užtikrina keleivių ir įgulos sveikatą. Kelionės orlaiviais vis dar yra saugiausias susisiekimo būdas. Oro bendrovė į saugumą žiūri labai atsakingai: visuose „Wizz Air“ orlaiviuose įrengtos modernios ventiliacijos sistemos, kurios salone esantį orą pakeičia kas 3-4 minutes, t. y., apie 20 kartų per valandą. Oro srautas salone keliauja iš viršaus į apačią, taip smarkiai sumažinama galimybė plisti oro lašeliams. Visuose „Wizz Air“ lėktuvuose įrengti aukšto pajėgumo HEPA filtrai pašalina 99,97 % salone tvyrančių virusų ir bakterijų.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, valdanti 138 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. „Wizz Air“ komanda, sudaryta iš aviacijos profesionalų, siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2020 finansinius metus (jie baigėsi 2020 m. kovo 31 d.) pasirinko 40 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ). Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2020 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“. Šiuo apdovanojimu pripažįstami asmenys ir organizacijos, kurios išsiskyrė savo puikiais rezultatais, naujovėmis ir paslaugomis.

Pranešimą paskelbė: Agnė Jašinskienė, UAB ADVERUM

Parašykite komentarą