Kelionės

„Wizz Air“ skelbia apie plėtrą Rygoje

„Wizz Air“, aplinkai draugiškiausia* oro linijų bendrovė Europoje ir pirmaujanti pigių skrydžių bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, plečia veiklą Latvijoje – Rygos oro uoste bus bazuojamas dar vienas „Airbus A320“ lėktuvas. Bendrovė iš Rygos pasiūlys skrydžius septyniomis naujomis kryptimis: į Bergeną Norvegijoje, Birmingamą Jungtinėje Karalystėje, Bilundą Danijoje, Hamburgą Vokietijoje, Reikjaviką Islandijoje, Stokholmo Skavsta oro uostą Švedijoje, Trondheimą Norvegijoje ir vieną naują maršrutą iš Talino Estijoje į Bergeną Norvegijoje. Skrydžius naujomis kryptimis galima užsisakyti bendrovės svetainėje wizzair.com arba mobiliojoje programėlėje nuo 14,99 EUR**.

„Po dešimties sėkmingų metų Rygoje džiaugiamės galėdami pranešti apie tolesnę savo vietinio tinklo plėtrą ir antro lėktuvo bazavimą Rygoje. Nuo šiol iš Latvijos sostinės bus galima pasiekti dar septynias naujas kryptis. Esame įsitikinę, kad ypač žemos „Wizz Air“ kainos ir puikus maršrutų tinklas suteiks keleiviams vis daugiau galimybių ir prisidės prie Latvijos turizmo sektoriaus plėtros“, – sako „Wizz Air“ vyriausiasis komercijos direktorius George’as Michalopoulas.

Nuo 2010 m. oro linijų bendrovė Rygos maršrutais pervežė beveik 3,8 mln. keleivių. Nuo šiol bendrovės Rygos bazėje orlaivių parką sudarys 2 modernūs lėktuvai. „Wizz Air“ tęsia įsipareigojimus Latvijai ir toliau siūlo aukštos kokybės žemų kainų paslaugas savo keleiviams.

260 000 naujų vietų skrydžiuose prisidės prie Latvijos aviacijos rinkos ir regione sukurs daugiau nei 35 naujas tiesiogines ir daugiau nei 195 netiesiogines*** darbo vietas. „Wizz Air“ kartu su paskelbtomis septyniomis naujomis kryptimis dabar iš Rygos siūlo 15 maršrutų į 10 šalių.

Taip pat „Wizz Air“ yra pradėjusi naują higienos reikalavimų erą. Oro linijų bendrovė neseniai paskelbė daugybę patobulintų higienos priemonių, kad užtikrintų savo keleivių ir įgulos sveikatą ir saugumą. Viso skrydžio metu įgulos nariai privalo dėvėti veido kaukes ir pirštines, o keleiviai – veido kaukes. „Wizz Air“ orlaiviai yra reguliariai valomi garais, naudojant antivirusinį tirpalą, taip pat laikomasi griežto kasdienio valymo grafiko – visi oro linijų bendrovės orlaiviai per naktį dezinfekuojami antivirusiniu tirpalu. Žurnalai pašalinti iš lėktuvo, o atsiskaityti salone skatinama bekontakčiu būdu. Keleivių prašoma laikytis vietos sveikatos institucijų nustatytų saugaus fizinio atstumo reikalavimų, jie skatinami užsisakyti paslaugas prieš skrydį internetu (pvz., registruotas bagažas, „WIZZ Priority“, greitoji patikra), kad būtų kiek įmanoma sumažintas fizinis kontaktas oro uoste. Daugiau informacijos apie „Wizz Air“ naujus saugumo reikalavimus galite pamatyti vaizdo įraše čia.

Parašykite komentarą