Laisvalaikis

Dviračių mylėtojus „Iki“ kviečia išbandyti vaizdingus kelionės maršrutus

Sparčiai artėjantis ruduo skatina turiningai išnaudoti kiekvieną laisvą skriejančios vasaros minutę ir daugiau laiko praleisti gryname ore. Prekybos tinklas „Iki“ kviečia likusias saulėtas dienas praleisti aktyviai, sėsti ant dviračio ir pakeliauti vaizdingais dviračių maršrutais visoje Lietuvoje.
Daugiau judėti ir atsakingai pasiruošti
Kasmet vasaros pabaigoje dviračių entuziastus suburia masiškiausias šio sporto renginys Lietuvoje – „IKI Velomaratonas“, tačiau propaguodamas aktyvų laisvalaikio būdą prekybos tinklas „Iki“ ragina nepamiršti judėti visą vasarą, o už tai – ir gauti prizus.
„Visą vasarą kvietėme klientus būti arčiau gamtos ir išbandyti mūsų sudarytus vaizdingus dviračių maršrutus, tai – puikus pasiruošimas dviračių šventei. Maršrutai driekiasi per šešis Lietuvos miestus ir tinka įvairaus pasirengimo dviratininkams. Juos išbandyti gali dviratininko paso „MInKI per Lietuvą“ turėtojai, kurie renka specialius antspaudus mūsų parduotuvėse, o už nuvažiuotus maršrutus gauna prizus“, – teigia Andrej Pometko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas.
Jis taip pat priduria, kad iki vasaros pabaigos šio paso turėtojai turi ir kitų privilegijų – visose „Iki“ parduotuvėse su lojalumo kortelėmis „Iki Premija“ ar „Iki Premija Senjorams“ jiems suteikiamos specialios nuolaidos, taip pat galioja įvairūs partnerių pasiūlymai. Pasą galima rasti Vilniaus, Kauno, Druskininkų, Trakų, Palangos ir Birštono „Iki“ parduotuvėse, taip pat šių miestų turizmo centruose.
Išsiruošusiems išbandyti maršrutus, „Iki“ ragina nepamiršti būtiniausių dalykų – vandens, užkandžių, apsaugos nuo saulės ir lietaus, pasirūpinti dviračio, o svarbiausia – savo paties, saugumu.
Maršrutai – pagal kiekvieno poreikį
„Iki“ sudaryti dviračių maršrutai yra įvairaus ilgio ir sudėtingumo, todėl tinka ir patyrusiems dviratininkams, ir tiesiog mėgėjams.
Tiems, kam dviratis labiau pramoga nei gyvenimo būdas, prekybos tinklas siūlo vaizdingus 11–17 km maršrutus, kurie Vilniuje driekiasi palei Nerį, Žvėryną, Bernardinų sodą ir Vingio parką, Trakuose – per Varnikų taką ir Trakų pilį, taip pat palei gražiuosius Birštono miškus, kurortu tapusį Druskininkų miestą, o pajūryje – per Palangą ir Šventąją.
Šiek tiek labiau pažengusiems dviratininkams specialiai parengti maršrutai palei Vilniaus Verkių regioninį parką ir Žaliuosius ežerus, Kauno senamiestį ir Panemunę, Druskininkų Raigardo slėnį ir Birštono Žvėrinčiaus mišką. Ilgiausias tokio vidutinio sudėtingumo maršrutas yra 36 km, trumpiausias – 24 km.
Patyrusiems dviratininkams skirti sudėtingiausi maršrutai – lietuviški serpantinai Vilniuje per Belmontą ir Pavilnį, 30 km dviračių takai aplink sostinę, 36 km maršrutas per Senuosius Trakus, Varnikų taką ir Užutrakį. Kauniečių iššūkis lauks tarp Kauno centro, Pažaislio vienuolyno, pilies, Lampėdžių ežero, Kačerginės ir Zapyškių, o Palangos gyventojai ar svečiai galės rinktis – sunkesniu maršrutu keliauti link Klaipėdos ar Šventosios.
„Mes skatiname nepamiršti judėti, turiningai išnaudoti saulėtas dienas ir daugiau būti gryname ore. Vaizdingi maršrutai pasirinkus savo lygį – tai malonus sportas, atgaiva akims ir puikus apšilimas prieš kitą savaitgalį vyksiančią dviračių šventę“, – sako A. Pometko.

„IKI Velomaratonas“ vyks Vilniuje, startas ir finišas numatyti prie LR Seimo rūmų. Renginys pritaikytas įvairaus pobūdžio dalyvių grupėms: vaikams, mėgėjams ir profesionaliems sportininkams. Dalyviai registruotis į renginį gali internetu: www.ikivelomaratonas.lt.

Parašykite komentarą