Transportas

„Wizz Air” pradėjoskrydžiusįAgadirąMaroke

„Wizz Air“, didžiausia mažų sąnaudų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, iš Vilniaus pradėjo skrydžius dar vienu patraukliu saulėtu maršrutu. Naujasis oro linijų bendrovės skrydis kartą per savaitę Lietuvos sostinę sujungs su Agadiru Maroke. Rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės interneto svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 29,99Eur*, įskaitant rankinį bagažą, kurisatitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.
Atlanto vandenyno pakrantėje įsikūręs Agadiras yra vienas didžiausių Maroko miestų. Jame saulė sutinkamadaugiau nei300 dienų per metus, gausu smėlėtų paplūdimių ir nacionalinių parkų, o istorinės vertybės, persipindamos su šiuolaikiniais atributais, suteikia lankytojams nepamirštamą kultūrinę patirtį.
„Džiaugiamės iš Vilniaus pradėję dar vieną įdomų maršrutą, sujungsiantį Lietuvą su įstabiuoju Agadiru – įsimintinų atostogų kryptimi, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor’as Vasarhelyi’s. – Agadiras yra ideali galimybė mūsų klientams pasimėgauti saulėtu oru, erdviais paplūdimiais ir šeimos poilsiui pritaikytais kurortais. Esame įsitikinę, kad lietuviai džiaugsis mūsų žemų kainų skrydžiais šiuo populiariu atostogų maršrutu. „Wizz Air“ įgula nekantraudama laukia, kol galės pasveikinti visus keliaujančius naująja kryptimi.“
„Agadiras – pirmoji kryptis į Afriką iš Lietuvos oro uostų, taip pat tolimiausias ir piečiausias taškas, kurį iš mūsų šalies galima pasiekti reguliariaisiais skrydžiais. Tikimės, kad egzotiškasis Marokas sulauks keliautojų dėmesio, nes turistams iš Vakarųčia nereikia vizų, o šalies infrastruktūra pakankamai išvystyta ir patogu pamatyti daugiau nei vieną miestą. Tiesa, pačiame Agadire veiklos taip pat apstu – kurorte prie Atlanto vandenyno užsiėmimų ras tiek aktyvių, tiek pasyvesnių pramogų mėgėjai“, – sako Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė JūratėBaltrušaitytė.
Gruodžio mėnesį„WizzAir“ taip pat pradės skrydžius nauju maršrutu iš Vilniaus į Gdanską Lenkijoje, o 2018 m. kovą – dar vienu saulėtu maršrutuį Atėnus Graikijoje.
Siekdama užtikrinti patogų susisiekimą už prieinamą kainą tarp Lietuvos ir likusios Europos, tiek verslo keleiviams, tiek poilsiautojams „Wizz Air“ šiuo metu siūlo 32 maršrutus į 17 šalių iš trijų šalies oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.
Nuo pat pirmo „Wizz Air“ skrydžio iš Vilniaus 2011 m. aviakompanija tapo Vilniaus oro uostolydere. Per šių metų pirmuosius 9 mėn. aviakompanija pervežė 1 mln. keleivių savo žemų sąnaudų Lietuvos maršrutais, reprezentuodama 11 proc. metinį augimą. Per šiuos metus šalyje bendrovės vykdoma veikla parems daugiau nei 900** darbo vietų susijusiose industrijose.
Naujausia „Wizz Air“ kryptis iš Vilniaus:

Kryptis Diena Pradžia Kainos nuo*

Agadiras
Trečiadienis Lapkričio 1 d. 29,99 EUR

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius
**Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 86 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 500 maršrutų, jungiančių 144 kryptis 43-ose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3300 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017-ais metais (iki kovo 31 d.) rinkosi 23,8 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) už pasiekimus 2016 m. bendrovę neseniai paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą.

Parašykite komentarą