Transportas

Startuoja dar viena „WizzAir“ kryptis iš Baltijos šalių į Izraelį – pradėti skrydžiai į Eilatą

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „WizzAir“ pradėjo naują skrydžių maršrutąpopuliaria atostogų kryptimi iš Rygos į Eilatą Izraelyje. „WizzAir“ skrydžiai nauja kryptimi bus vykdomi du kartus per savaitę – antradieniais ir šeštadieniais. Bilietų kaina bendrovės interneto svetainėje prasideda nuo 34,99 Eur*, įskaitant nemokamą rankinį bagažą, kuris atitinka šiuos matmenis 55 x 40 x 23 cm.
Eilatas yra piečiausias Izraelio kurortinis uostamiestis. Šis gražus ir įspūdingas miestas, įsikūręs Negevo dykumoje, Akabos įlankoje, prie Raudonosios jūros, siūlopasimėgauti atpalaiduojančiu poilsiu ir pasigrožėti koralų rifais bei jų spalvų gausa.
„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti aviakompanijos klientams iš Latvijos ir Lietuvos pratęsti vasarą ir aplankyti vieną labiausiai nutolusių miestų – Eilatą. Esame įsitikinę, kad mūsų keleiviai su malonumu pasinaudos šiuo jaudinančiu pasiūlymu, – sako „WizzAir“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor‘as Vasarhelyi‘s. – Be to, šiuo metu įsigaliojo nauja salono bagažo politika, leidžianti keleiviams pasiimti į orlaivio saloną vieną nemokamą krepšį, kurio matmenys yra ne didesni nei 55 x 40 x 23 cm. Tokios sąlygos neabejotinai leis mūsų klientams keliauti dar paprasčiau. Draugiška aviakompanijos vietos įgula bus laiminga pasitikdama jus orlaivio salone.“
„Malonu, kad„WizzAir“ nusprendė prie daugiau kaip 70 žiemos sezono kryčių iš Rygos oro uosto pridėti iš tiesų įkvepiantį atostogų maršrutą. Galimybė greitai ir paprastai per tiesioginį skrydį iškeisti šlapią Baltijos regiono žiemą į Eilato saulę neabejotinai bus maloniai sutikta keleivių iš Baltijos valstybių ir kaimyninių šalių. „WizzAir“ yra stabili ir patikima partnerė, skatinanti Rygos oro uosto augimą, todėl Ryga tapo pagrindiniu Baltijos šalių oro eismo centru, besiremiančiudviem aviakompanijomis,turinčiomis didelę krypčių pasiūlą ir pervežančiomis beveik 500 tūkst. keleivių per metus“, – sako Rygos oro uosto vadovė Ilona Lice.
Naujasis maršrutas papildė jau du esamus oro linijų bendrovės maršrutus iš Baltijos šalių į Tel Avivo miestą Izraelyje. „WizzAir“ šiuo metu iš Vilniaus bei Rygos oro uostų į Tel Avivą skrydžius vykdo du kartus per savaitę.
„WizzAir“ šiuo metu siūlo 32 maršrutus į 17 šalių iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos, o iš Rygos – 12 maršrutų į 8 šalis.
Pirmąjį skrydį iš Rygos „WizzAir“ įvykdė 2011 m. kovo mėnesį ir nuo to laiko pervežė daugiau kaip 1,9 mln. Latvijos keleivių. 2014 m. aviakompanija Latvijos sostinėje atidarė savo bazę ir šiuo metu turi du „Airbus A320“ orlaivius. Rygos oro uoste dirba daugiau kaip 70 „WizzAir“ klientus aptarnaujančio personalo, kuris kiekvieno skrydžio metu teikia aukščiausio lygio paslaugas. Per 2016 m. aviakompanija pervežė 480 tūkst. keleivių savo žemų sąnaudų Latvijos maršrutais ir parėmė daugiau nei 350 darbo vietų**. Per šiuos metus „WizzAir“ pardavė 652 tūkst. bilietų kryptimis iš Rygos, reprezentuodama 21 proc. metinį augimą

Nauja „Wizzair“ kryptis iš Rygos:

Kryptis Dienos Pradžia Kainos nuo*
Eilatas Antradienis, šeštadienis Spalio 31 d. 34.99 EUR

* Kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius
** Tarptautinė oro uostų taryba (ACI) rekomenduoja sukurti 750 darbo vietų kiekvienam pervežtam 1 milijonui keleivių per metus
Apie „WizzAir“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „WizzAir“ orlaivių parką sudaro 86 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 28 bazių ir siūlo daugiau nei 550 maršrutų, jungiančių 144 kryptis 43-ose šalyse. „WizzAir“ komandą sudaro apie 3300 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017-ais metais (iki kovo 31 d.) rinkosi 23,8 mln. keleivių. „WizzAir“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „AirTransportWorld“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) neseniai už pasiekimus 2016 m. paskelbė bendrovę „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. “ValueAirline of theYear“). „WizzAir“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą.

Parašykite komentarą