Transportas

„ZITICITY“ dvigubina kurjerių pajėgumus Vilniuje ir Kaune

Griežtinant karantiną, ribojant judėjimą ir fizinių, ne maisto parduotuvių veiklą, e. prekybos srautai auga ne valandomis, o minutėmis. Per dvi savaites pristatymo paslaugų teikėjas „ZITICITY“ sulaukė tris kartus daugiau užsakymų. Todėl siekdamas užtikrinti, kad visos siuntos pasieks gavėjus laiku, „ZITICITY“ plečia kurjerių tinklą ir kviečia vilniečius bei kauniečius gelbėti Kalėdas kartu.

„Saugus apsipirkimas internetu tapo ne tik papildoma prevencine priemone, dabar tai – neišvengiama būtinybė. Ypač tiems, kas dar nespėjo iki galo pasirūpinti dovanomis ir pasiruošti šventėms. Stengiamės padėti ne tik verslams bei pirkėjams, bet ir norintiems uždirbti papildomų pajamų, sako „ZITICITY vadovas ir bendraįkūrėjas Laimonas Noreika.

Per dvi savaites paklausa siuntų pristatymui išaugo trigubai

Siekiant apriboti judėjimą iš namų, daugeliui Lietuvos gyventojų skubus pristatymas per kurjerį tapo vienu pagrindinių apsipirkimo internetu elementų.

Remiantis „ZITICITY skaičiavimais, per pastarąsias 14 dienų užsakymai greitiems pristatymams išaugo trigubai. Jeigu gruodžio pradžioje dienos užsakymams įvykdyti pakako 130 kurjerių, dabar šis skaičius gerokai viršija 400.

Noreika neslepia, kad spartus augimas yra nemenkas iššūkis iš techninės ir operacinės pusės, todėl svarbu gebėti greitai ir lanksčiai reaguoti į bet kokius pokyčius bei prisitaikyti prie situacijos.

„Iš anksto ruošdamiesi gruodžio mėnesio šurmuliui, ženkliai patobulinome koordinacinius procesus, efektyvinome siuntų pakrovimą „urban hub” miestų saugyklose bei dar labiau optimizavome pristatymo maršrutus. Toliau darome viską, kad siuntų paėmimo ir pristatymo laikas būtų kaip įmanoma trumpesni ir kuo daugiau prekių pasiektų gavėjus jeigu ne tą pačią, tai kitą dieną, aiškina L. Noreika.

„ZITICITY kviečia prisijungti norinčius uždirbti papildomų pajamų

Paklausai augant, „ZITICITY taip pat aktyviai plečia kurjerių tinklą Vilniuje ir Kaune. Remiantis paskutiniais skaičiavimais, pristatymo paslaugų teikėjas ieško virš 200 kurjerių Vilniuje ir daugiau nei 100 kurjerių Kaune, kurie padėtų saugiai pristatyti Kalėdas į namus.

„Norime padėti ne tik verslams bei gavėjams, bet suteikti naujų galimybių ir tiems, kurie šiuo metu liko be pastovių pajamų šaltinio. Tam, kad taptumėte kurjeriu reikia turėti individualios veiklos pažymėjimą, nuosavą automobilį ir norą papildomai uždirbti. Esu įsitikinęs, kad stengdamiesi išvien išgelbėsime nuotolines Kalėdas, sako L. Noreika.

Ruošdamasi rekordiniam gruodžio mėnesiui, „ZITICITY komanda iš anksto pasirūpino papildomu kiekiu termo krepšių, aprangos ir kortelių skaitytuvų.

Bekontakčiai pristatymai – prioritetinis pristatymo būdas

Siekdami kiek įmanoma labiau sumažinti riziką ir užtikrinti maksimalų gavėjų bei kurjerių saugumą,  „ZITICITY vykdo bekontakčius pristatymus. 

„Kurjerių, klientų ir siuntų gavėjų saugumas buvo ir yra mūsų pagrindinis prioritetas. Rūpinamės tuo kiekviename pristatymo etape, tikina L. Noreika.

Gavėjai turi galimybę už prekes atsiskaityti kortele pristatymo metu, tačiau raginama tai daryti internetinėje parduotuvėje iš anksto ir tokiu būdu apsaugoti save bei atvykusį kurjerį. Jeigu visgi už prekes atsiskaitoma siuntos atsiėmimo metu, patariama naudoti bekontaktę banko kortelę.

Pranešimą paskelbė: Karolina Prokopovič, ZITICITY

Parašykite komentarą