Transportas

„Wizz Air“ planuoja plėsti savo veiklą Lietuvoje

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, mini 2-jų metų veiklos Vilniuje sukaktį. 2011 m. balandžio 16 d. atidaryta „Wizz Air“ bazė Lietuvoje per dvejus metus stipriai išsiplėtė, ir žada plėstis toliau.
Šiuo metu Vilniaus bazėje yra 2 orlaiviai, 22 vietiniai pilotai ir 40 vietinių įgulos narių, kurie aptarnauja keleivius 14 skrydžių maršrutų į 8 šalis: Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Italiją, Ispaniją, Vokietiją, Daniją, Norvegiją ir Ukrainą. „Be šių tiesioginių darbo vietų „Wizz Air“ keleivių srautai sukuria šimtus darbo vietų turizmo bei paslaugų srityje Vilniuje ir jo apylinkėse. Per 2 darbo metus Lietuvos sostinėje, kaip vietos bazėje, „Wizz Air“ aptarnavo daugiau nei 800 000 keleivių, o Lietuvos specialistų įdarbinimas tapo paskata vietos darbo rinkai“, – sako „Wizz Air“ komunikacijos vadovas Daniel‘is de Carvalho.
Daniel‘io de Carvalho teigimu, „Wizz Air“ yra labai patenkinta savo pasirinkta strategija, plečiant skrydžių geografiją iš Vilniaus: „Lietuvos ir šalia esančių regionų gyventojai įvertina mūsų aviakompanijos siūlomą kainos ir kokybės santykį. Atsižvelgdami į sėkmingus per du metus išvystytos veiklos Vilniuje rezultatus, per ateinančius mėnesius planuojame atidaryti dar daugiau maršrutų iš Vilniaus“.
„Wizz Air“ neseniai paskelbė apie skrydžius į Norvegijos miestus Alesundą ir Trondheimą. Skrydžiai bus pradėti vykdyti birželio pradžioje. Be to, liepos pradžioje, gavus aviacijos priežiūros institucijų patvirtinimą, bus pradėti skrydžiai tarp Vilniaus ir Kijevo. „Wizz Air“ maršrutų tinklas iš Vilniaus siekia 14 maršrutų, visi skrydžiai yra vykdomi „Airbus A320“ orlaiviais, kuriuose yra 180 vietų.

Bendrovė „Wizz Air“ yra didžiausia pigių skrydžių ir mažų sąnaudų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje. Jai priklauso 40 „Airbus A320“ orlaivių. Bendrovė skraidina iš 16 bazių ir siūlo 270 maršrutų, jungiančių 94 miestus 33-jose šalyse. Bendrovės „Wizz Air“ komandą sudaro 1600 profesionalų, kurie gali pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą. 2013 m. bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 13,5 mln. keleivių. Bendrovės „Wizz Air“ pažangiausią mobilią programėlę, skirtą „iPhone“ telefonams, dabar galite rasti bendrovės interneto svetainėje http://wizzair.com/en-GB/mobile.
Nuoroda į Vilniaus bazės įgulos sveikinimo vaizdo įrašą minint 2-jų metų veiklos Vilniuje sukaktį http://www.youtube.com/watch?v=rqh2YUs29fU&feature=youtu.be

Parašykite komentarą