Darbas ir karjera

Wizz Air kviečia susipažinti karjeros dienose

Sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje* oro linijų bendrovė Wizz Air kviečia pasimatyti didžiausiame karjeros renginyje šiemet – oro linijos dalyvaus kovo 30 d. startuojančioje mokymosi, žinių̨ ir karjeros planavimo parodoje „Karjera & Studijos 2023”.

Renginys skirtas paskutiniųjų klasių moksleiviams, universitetų studentams ir tiems, kas šuo metu renkasi ar keičia savo karjeros kelią. Visų, besidominčių karjera aviacijoje, Wizz Air laukia nuo 10.00 iki 19.00 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

Wizz Air šiuo metu dirba daugiau kaip 7 000 specialistų iš 64 šalių. Bendrovė 17-oje šalių turi 37 bazes. Dalyvaudama didžiausioje Lietuvoje mokymosi ir karjeros planavimo parodoje „Karjera & Studijos 2023”, aviakompanija suteikia galimybę susitikti su Wizz Air darbuotojais, sužinoti, kokių karjeros galimybių pilnai ir ne pilnai darbo dienai siūlo viena iš pirmaujančių pigių skrydžių bendrovių Vidurio ir Rytų Europoje. Karjeros dienų metu galėsite daugiau sužinoti apie keleivių salono ir lėktuvo įgulų darbą – koks yra šių specialistų darbo pobūdis kaip atrodo jų darbo vieta, kokios patirties, išsilavinimo ir įgūdžių jiems reikia.

Valeria Bragarenco, Wizz Air korporatyvinės komunikacijos vadovė, sako, kad apsilankymas karjeros parodoje yra puiki galimybė daugiau sužinoti apie karjerą aviacijoje ir įsivertinti savo galimybes.
„Bendrovė sparčiai auga, todėl visus susidomėjusius kviečiame bendrauti ir sužinoti, kaip prisijungti prie nuolat besiplečiančios WIZZ šeimos“, – kviečia V. Bragarenco.

Wizz Air nuolat plečia savo specialistų tinklą ir siūlo karjeros galimybių energingiems, pozityviai nusiteikusiems kandidatams į keleivių įgulos ir skrydžių įgulos narių pozicijas. Susidomėjusiems kandidatams bendrovė organizuoja ir karjeros dienas – artimiausiu metu Karjeros diena Vilniuje yra planuojama kovo 22 d., visi norintys gali registruotis čia: https://bit.ly/3LJzSrT.

Parašykite komentarą