Transportas

„Wizz Air“ dešimtmečio proga – kas antras bilietas nemokamai

„Wizz Air“, didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje*, veiklos dešimtmečio proga, norėdama išreikšti padėką visiems savo keleiviams, šiandien dovanoja kas antrą bilietą bet kuriais pasirinktais maršrutais. Pasiūlymas galioja iki vidurnakčio interneto svetainėje wizzair.com**

Pirmasis žemų sąnaudų oro linijų bendrovės „Wizz Air“ skrydis įvykdytas iš Katovicų pietų Lenkijoje į Londono Lutono oro uostą gegužės 19-ąją, 2004-aisiais. „Wizz Air“ įkurta siekiant, kad kelionės oru būtų prieinamesnės Centrinės ir Rytų Europos šalių piliečiams. Iki 2013 m. pabaigos oro linijų bendrovė iš viso pervežė 69 mln. keleivių, sukūrė 300 maršrutų, jungiančių 96 kryptis 35-iose šalyse. 2014 mokestiniais metais kompanija pervežė 13,9 mln. keleivių bei tikisi svetingai aptarnauti dar daugiau žmonių.

„Wizz Air“ nuolat ieško būdų patobulinti savo pigių skrydžių pasiūlymus, todėl tikisi, kad toliau sėkmingą veiklą pratęs surasdami dar daugiau galimybių skraidyti iš jau aptarnaujamų šalių oro uostų ir atverdami naujų rinkų, kurios istoriškai neturėjo pigių skrydžių oro linijų galimybių.

„Labai didžiuojuosi, kad sulaukėme tokio svarbaus jubiliejaus. Ši ypatinga diena – tai dešimties metų sunkaus darbo, kurį atliko puikių profesionalų komanda rezultatas. Pastarąjį dešimtmetį patyrėme greitą augimą, nuolatines inovacijas, suteikėme savo klientams progą keliauti, siekti naujų potyrių ir galimybių. „Wizz Air“ ir atsidavusiems kompanijos darbuotojams žengiant į kitą dešimtmetį, mes ir toliau mesime iššūkius savo konkurentams, siūlysime pigius skrydžius ir puikų keleivių aptarnavimą. Šiandien norėčiau padėkoti visiems mūsų klientams už jų lojalumą bei už tai, kad prisidėjo prie neįtikėtinos „Wizz Air“ kelionės“, – sako „Wizz Air“ vadovas Jόzsef‘as Váradi‘s.

**Pasiūlymas galioja tik įsigyjant 2 ar daugiau vietų tuo pačiu metu, per tą pačią rezervaciją, tam pačiam skrydžiui, kurį atlieka „Wizz Air Hungary Ltd“ (W6). Kas antra iš įsigytų vietų bus nemokama, vienai rezervacijai skiriamos ne daugiau nei penkios nemokamos vietos. Terminas „nemokama“ reiškia, kad nereikės mokėti bilieto kainos, įskaitant mokesčius, kitus nepasirenkamuosius mokesčius, ir mažą rankinį bagažą (iki 42*32*25) (bet neįskaitant administracijos mokesčio) nemokamai vietai. Administracijos mokestis mokamas už nemokamas vietas. Dideli rankiniai bagažai ir kiekvienas registruoto bagažo vienetas apmokestinami papildomai. Jokie kiti pasirenkami papildomi produktai ir paslaugos nėra šio pasiūlymo dalis ir už juos reikia susimokėti, net jei jie įsigyjami kartu su nemokama vieta. Įsigyti bilietai turi būti panaudoti kartu ir negali būti atšaukti atskirai vienas nuo kito. Grupiniams užsakymams (10 asmenų ir daugiau) pasiūlymas negalioja. Bilietų kiekis bet kuria kaina ribotas.

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Vidurio ir Rytų Europoje pigių skrydžių bei mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“* orlaivių parką sudaro 50 „Airbus A320“ lėktuvai. Oro linijų kompanija skraidina iš 16 bazių ir siūlo 300 maršrutų, jungiančių 96 kryptis 35-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 1900 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Iki finansinių metų pabaigos, kuri skaičiuojama 2014 m. kovo 31 d.,. bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 13,9 mln. keleivių.

Parašykite komentarą