Kelionės

Vokietija. Ką aplankyti alaus šalyje?

Lietuviams Vokietija – puiki vieta atostogoms. Nors mums dažnai atrodo, kad keliauti privalu kažkur toli, tikrai nereikėtų pro pirštus praleisti visai netoliese esančių šalių, galinčių tapti puikiu atostogų tikslu. Vokietijos šalis garsėja ne tik alaus šventėmis ir įvairias festivaliais, bet ir itin turtinga istorija bei įvairia gamta, kuri skiriasi keliaujant per kiekvieną didžiulės šalies regioną.

* Berlynas – šalies sostinė nustebins kiekvieną turistą. Čia susipynęs modernizmas su istorija praturtins kiekvieną ekskursiją. Berlyne gausu pramogų, linksmybių ir kultūros kertelių, kurių dėka Vokietija atsiskleis iš dar nematytos pusės.

* Zooologijos sode lietuviai dažniausiai net aikčioja, mat palyginti šį sodą su Kaune įsikūrusiu gyvūnų sodu yra net baisu. Vokietijoje pamatysite ne tik laisvai plaukiojančius pingvinus, egzotines žuvis, baltąsias meškas bei kitus gyvūnus, bet ir galėsite stebėti keliasdešimt rūšių  skirtingų paukščių.

* Potsdamo aikštėje turistai dažnai mėgsta atsikvėpti. Čia gausu kavinių ir barų, kuriose ne tik kava, bet ir vietinis alus bei vynas. Visa aikštė patalpinta po didžiuliu grakščiu kupolu, kurio žavesys atsiskleidžia vakare saulei leidžiantis.

* Muziejų sala – Vokietijos istorijos kertelė. Nors kartais turistai sako, jog tai daugiau ne pačios Vokietijos, o Romos imperijos istorijos pėdsakai. Tačiau tai vienareikšmiškai aplankyti būtina vieta.

* Drezdenas traukia architektūrą ir meną vertinančius keliautojus. Išskirtinai romantiškas miestas pavergia turistų širdis ne tik dėl savo grožio, tačiau ir dėl turtingos praeities. Miestas kadaise buvo atstatytas nuo griuvėsių ir šiandien stebina savo jaukumu, istorijos ir prabangos harmonija.

* Augsburgas – mažas Italijos lopinėlis Vokietijoje. Ne retai užsukę į kokį senesnį pastatą ar centre įsikūrusią kavinę turistai kone pamiršta, kad čia Vokietija. Tai itin jaukus miestas, glaudžiantis turistus, ieškančius ramybės didelėje šalyje.

* Vokiečių muziejus gidų pristatomas kaip kiekvieno turisto privaloma lankytina vieta Vokietijoje. Čia gausu pačių įvairiausių eksponatų, susijusių tiek su Vokietijos istorija, tiek su jos dabartinėmis aktualijomis. Dažnai turistai, palikdami muziejaus patalpas teigia, jog tai puikus būdas įdomiai ir greitai išmokti tai, kad mokyklose atrodė taip nuobodu ir nereikalinga.

Parašykite komentarą