Įvairenybės

Visa tiesa apie vyrų plaukų dažymą

Koks ryšys tarp plaukų tamsinimo ir estetinės plastinės chirurgijos? Atsakymas paprastas: ir viena, ir kita suteikia žmogui pasitikėjimo savimi. Skirtumas tas, kad paryškinti plaukų spalvą galime kiekvienas, ir pasiekti norimo efekto galime neišėję iš namų. Jeigu anksčiau viskas, kas buvo susiję su įvaizdžiu ir estetika vyrams buvo tabu, dabar tampa svarbia jų gyvenimo dalimi. Taigi, jeigu vyras nusprendė, kad išlaikęs jaunatvišką išvaizdą jis jausis geriau, jo teisė rinktis, kokiomis priemonėmis to pasiekti.

Skaudi tiesa apie žilaplaukius

Galime vadinti kaip norime, tačiau visos lyriškos metaforos, kaip antai „sidabrine gija pasipuošęs“, „šalnos nubalintas“, „druska ir pipirai“ seniai prarado savo žavesį. Kokios asociacijos kyla išgirdus žodį „žilaplaukis“? Dauguma atsakys: senas, pavargęs, amžiaus nualintas, praradęs gyvenimo džiaugsmą… Matyt, taip yra iš tiesų, kad išvydus vyrą žilais plaukais nevalingai kyla užuojautos jausmas, liūdesys ir noras pagelbėti. Visos šios emocijos kardinaliai priešingos tam, ko toks vyras tikisi iš aplinkinių. „Žilaplaukis“ juk nereiškia „bejausmis“. Juolab, kad kai kurie vyrai žilti pradeda nesulaukę ir trisdešimties. Todėl moterys nepelnytai „nurašo“ žilaplaukius ir savo vylingą žvilgsnį nukreipia į tamsia plaukų karūna pasidabinusį stipriosios lyties atstovą.

Sveiki plaukai – sėkmingo žmogaus privalumas

Taigi, tamsiaplaukis išties susilaukia daugiau dėmesio iš moterų. Ir ne tik iš jų! Toks vyras nesiskundžia populiarumu tarp kolegų, jis atrodo jaunatviškai jaunesnių bendradarbių apsuptyje, jis patrauklus verslo partneriams, jis jaučiasi stilingai šiuolaikiniame pasaulyje. Toks vyras niekada nesiskųs dėmesio stoka, jam nepritrūks entuziazmo priimant gyvenimo iššūkius, jam atsivers platesnės karjeros perspektyvos.

Tamsūs, žvilgantys, pūrus plaukai tari tarsi vizitinė kortelė, teigianti gerą žmogaus fizinę bei psichinę būseną, garantuojanti gyvybingumą, energiją, pasitikėjimą savimi.

ELGON MAN CORREKTOR plaukų spalvos korektorius vyrams

Greito veikimo pigmentinis plaukų spalvos korektorius-kondicionierius žiliems, nublukusiems, gyvybingumą praradusiems ir dažytiems plaukams, kurių sudėtyje nėra parabenų. Poveikį plaukams sustiprina specialiai vyrams sukurtas aktyvus botanikos kompleksas „Caoforce Complex“, kurį sudaro veikliosios kakavos, imbiero, kardamono, baltųjų pipirų ir guaraninės paulinijos medžiagos, kurios gerai išplauna, tonizuoja ir stiprina plaukus. Po kiekvienos procedūros Jūsų plaukų spalva natūraliai tamsės. Plaukai įgaus žvilgesį ir sveiką natūralią išvaizdą, nepaliks žilų plaukų. Naudojimas: plaukus nuplaukite šampūnu, nusausinkite ir ant drėgnų plaukų tepkite spalvos korektoriaus, laikykite nuo 3 iki 10 min., po to kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu, kad neliktų spalvos likučių. Norint išlaikyti tamsesnius plaukus, pagal poreikį procedūrą pakartokite.

Pajusk jaunystę su ELGON UPGRAY geliu!

ELGON UPGRAY plaukus dažančio natūraliai tamsios spalvos gelio Nr. 4. sudėtyje nėra amoniako, jis veikia itin greitai – po 5 min. Gelis puikiai maskuoja žilus plaukus ir suteikia jiems natūralią išvaizdą. Natūralus spalvos pigmentas nusiplauna palaipsniui. Tai paprasta ir greita, kaip ir išsiplauti plaukus!

Norintiems ilgiau išlaikyti tamsią plaukų spalva, rekomenduojama kartu naudoti stipriklį MAN UPGRAY ACTIVATER.

Ilgiau išliekanti spalva su stiprikliu MAN UPGRAY ACTIVATER

Specialiai vyrams sukurtas ELGON MAN plaukus dažantis vidutinio tamsumo gelis Nr.7 veikia tuo pačiu principu, kaip ir ELGON UPGRAY gelis. Sustiprinti jo poveikį padės MAN UPGRAY ACTIVATER. Naudojimas: sumaišykite gelį su stiprikliu santykiu 1:1. Gautą masę užtepkite ant sausų plaukų ir laikykite 5 min., tada kruopščiai išskalaukite plaukus vandeniu. Ryškesnei spalvai išgauti – gautą masę laikykite ilgiau – 10 min. Po dažymo rekomenduojama naudoti ELGON MAN „Day Up Shampoo“ šampūną.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugokite nuo vaikų. Naudojant gelį mūvėkite pirštines. Nenaudokite produkto, jeigu ant odos yra išbėrimų, žaizdelių, sudirgintų vietų, jeigu užtepus gelio oda paraudo, patino ar ėmė niežėti. Naudokite tik nurodytu būdu. Tinkamas: pradėjus naudoti, žr. ant pakuotės (M raidė reiškia mėn.).

ELGON MAN plaukų linija – tai tikras vyriškas kvapas, žvilgantys ir sveiki plaukai

Visuose italų kompanijos ELGON specialiai vyrų plaukų priežiūrai sukurtuose produktuose ELGON MAN sudėtyje nėra parabenų. Šių produktų pagrindą sudaro aktyvus botanikos kompleksas „Caoforce Complex“. Jo sudėtyje yra kakavos, imbiero, kardamono, baltųjų pipirų veikliųjų medžiagų. Jos gerai valo ir tonizuoja odą, skatina kraujo cirkuliaciją, naikina pleiskanas, efektyviai stimuliuoja galvos odos ląsteles. Guaraninė paulinija – suteikia energijos, stiprumo ir tvirtumo. Kakava turi daug sieros. Šis mineralas stiprina plaukus, palaiko gražią odą: maitina, drėkina, mažina odos dėmes, randus. Imbiero šakniastiebyje esančios veikliosios medžiagos skatina kraujo cirkuliaciją skalpe, normalizuoja riebalinių liaukų veikla, sumažina odos dirglumą, niežėjimą ir paraudimą, šalina pleiskanas, ramina ir atgaivina galvos odą, drėkina plaukus, suteikia jiems švelnumo ir blizgesio. Kardamonas gerai valo ir tonizuoja odą, stimuliuoja odos ląsteles. Baltieji pipirai pasižymi priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

ELGON MAN oficialusis atstovas Lietuvoje: UAB „Itališki aksesuarai“, tel.: +370 618 32697, www.elgon.lt

Parašykite komentarą