Įvairenybės

Gražūs plaukai – kiekvieno žmogaus pasididžiavimas

Vešlūs, žvilgantys, purūs plaukai – tai tarsi karūna, kurios natūralus žavesys – nuostabiausia puošmena kiekvienam žmogui. Apie sutiktąjį sprendžiame iš išvaizdos. Kiekvienas turime tik vieną progą padaryti pirmąjį gerą įspūdį. Tad tvarkingai apsirengęs, išmintingai kalbantis, tačiau nutriušusiais, sausais, neaiškios spalvos plaukais nesukurs harmoningos asmenybės vaizdo, nesukels pasitikėjimo, pakirs simpatijas. Yra įvairių priemonių, padedančių prižiūrėti plaukus, tačiau tik kokybiški šampūnai, kondicionieriai bei specialus atkuriamasis Luminoil kompleksas padės pasiekti geriausio bei ilgai išliekančio rezultato.

Lenitive Shampoo – raminantis šampūnas dažytiems plaukams

Ypač švelnus, specialiai sukurtas jautriai, sudirgusiai galvos odai po dažymo, bei kitų cheminių procedūrų. Ramina, subalansuoja odos funkcijas ir puikiai drėkina plaukus. Apsaugo išorinį plaukų sluoksnį, o tai garantuoja ilgalaikę plaukų spalvą. Aktyvūs ingredientai: ryžių luobelių aliejus, hidrolizuoti ryžių proteinai, alijošiaus, vynuogių ir pomidorų ekstraktai, UV filtrai.

Daily Shampoo – kasdienis, drėkinamasis šampūnas dažytiems plaukams

Švelnus, specialiai sukurtas kasdienei plaukų priežiūrai visų tipų plaukams. Atkuria pažeistus plaukus po dažymo, bei kitų cheminių procedūrų, suteikia plaukams minkštumo ir spindesio. Apsaugo išorinį plaukų sluoksnį, o tai garantuoja ilgalaikę plaukų spalvą. Aktyvūs ingredientai: ryžių luobelių aliejus, hidrolizuoti ryžių proteinai, alijošiaus, vynuogių ir pomidorų ekstraktai, glicerinas, ricinos aliejus, UV filtrai.

Re-Animation Shampoo – atkuriamasis šampūnas dažytiems plaukams

Šampūnas skirtas labai pažeistiems plaukams po dažymo, cheminio sušukavimo, garbanojimo, ir plaukams, kurie dažnai džiovinami džiovintuvu. Drėkina, maitina ir kondicionuoja sausus ir pažeistus plaukus. Atkuria ir stiprina plaukų struktūrą iš vidaus. Apsaugo išorinį plaukų sluoksnį, o tai garantuoja ilgalaikę plaukų spalvą. Aktyvūs ingredientai: ryžių luobelių aliejus, hidrolizuoti ryžių proteinai, alijošiaus, vynuogių ir pomidorų ekstraktai, kolagenas, ricinų aliejus, pantenolis, UV filtrai.

Volume Conditioner – apimtį didinantis kondicionierius dažytiems plaukams

Kondicionierius intensyviai drėkina, suteikia plaukams purumo ir apimties. Akimirksniu suteikia šilko švelnumą. Atkuria blizgesį, palengvina formavimą ir neapsunkina plaukų. Aktyvūs ingredientai: ryžių luobelių aliejus, naujos kartos silikono dariniai, alijošiaus, vynuogių ir pomidorų ekstraktai, UV filtrai.

Re-animation pack – atkuriamoji kaukė dažytiems plaukams

Greito veikimo intensyvi kaukė atkurianti nuo dažymo išsausėjusius, pažeistus ir praradusius savo grožį plaukus. Giliai įsiskverbiantys ingredientai atkuria pažeistus plaukus, pagerina plaukų elastingumą, plaukai tampa sveiki, stiprūs, vešlūs ir žvilgantys. Apsaugo išorinį plaukų sluoksnį, o tai garantuoja ilgalaikę plaukų spalvą. Aktyvūs ingredientai: ryžių luobelių aliejus, hidrolizuoti ryžių proteinai, kolagenas, alijošiaus, vynuogių ir pomidorų ekstraktai, guaro (kampuotosios pupenės) dervos iš guaro krūmo sėklų, naujos kartos silikono dariniai, pantenolis, UV filtrai.

Luminoil – plaukų struktūros atkuriamasis kompleksas (300 ml)

Profesionali priemonė, kurios dėka pasiekiamas plaukų laminavimo efektas namuose. Suteikia plaukams ypatingą švelnumą ir aksominį glotnumą, padaro juos lengvai iššukuojamus. Ypač tinka po dažymo – saugo, kad plaukų spalva nenubluktų ir nepasikeistų, ir po cheminio sušukavimo – efektyviai drėkina, išlygina bei atstato plauko struktūrą. Dėka subalansuotos formulės, neriebina ir neapsunkina plaukų.

Naudojimas: užtepti tolygiai ant švarių, drėgnų plaukų. Palaikyti kelias minutes ir gerai išskalauti.

Norėdami apsaugoti plaukus nuo žalingo saulės, vėjo ir sūraus vandens poveikio, Luminoil užtepkite ant sausų plaukų. Po saulės vonių reikėtų priemonę nusiplauti.

Ieškokite vaistinėse.
Oficialusis atstovas Lietuvoje: UAB „Itališki aksesuarai“, tel.: +370 655 20990. www.elgon.lt
https://www.facebook.com/garocare

Parašykite komentarą