Įvairenybės

Gera naujiena vyrams: ELGON išskirtinės kosmetinės priemonės

MAN UPGRAY GEL – plaukus dažantys geliai vyrams, 80 ml
MAN UPGRAY aktyvatorius 20 vol, 80 ml

Specialiai vyrams sukurtas ypač greito veikimo (5 min.) plaukus dažantis gelis ir korektorius. Be amoniako. Maskuoja žilus plaukus ir suteikia jiems natūralų įvaizdį. Natūralus spalvos pigmentas nusiplauna palaipsniui. Paprasta ir greita, kaip ir išsiplauti plaukus!

Naudojimas: sumaišykite gelį su MAN UPGRAY aktyvatoriumi santykiu 1:1. Gautą masę užtepkite ant sausų plaukų ir laikykite 5 min., tada kruopščiai išskalaukite plaukus vandeniu. Ryškesnei spalvai išgauti – gautą masę laikykite ilgiau (10 min.). Po dažymo rekomenduojama perplauti plaukus ELGON MAN DAY UP šampūnu.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Saugokite nuo vaikų. Naudodami gelį mūvėkite pirštines. Nenaudokite produkto, jeigu ant odos yra išbėrimų, žaizdelių, sudirgintų vietų, jeigu užtepus gelio oda paraudo, patino ar ėmė niežėti. Naudokite tik nurodytu būdu.

MAN HAIR CORRECTOR – plaukų spalvos korektorius vyrams, 150 ml (juodos arba pilkos spalvos)

Greito veikimo pigmentinis plaukų spalvos korektorius-kondicionierius žiliems, nublukusiems, gyvybingumą praradusiems ir dažytiems plaukams. Be parabenų. Poveikį plaukams sustiprina specialiai vyrams sukurtas aktyvus augalinis kompleksas „Caoforce Complex”, kurį sudaro kakava, imbieras, kardamonas, baltieji pipirai ir gvaraninė paulinija (guarana) – gerai valo, tonizuoja ir stiprina plaukus. Su kiekvienu naudojimu Jūsų plaukų spalva natūraliai tamsės. Plaukai įgaus žvilgesio ir sveiką natūralią išvaizdą, žili plaukai bus mažiau pastebimi.

Naudojimas: plaukus ištrinkite šampūnu, nusausinkite ir ant drėgnų plaukų tepkite spalvos korektoriaus, laikykite nuo 3-10 min. Po to kruopščiai nuplaukite šiltu vandeniu, kad neliktų spalvos likučių. Norint išlaikyti tamsesnius plaukus pagal poreikį procedūrą pakartoti.

Ieškokite tik vaistinėse CAMELIA.

Oficialusis atstovas Lietuvoje: UAB „Itališki aksesuarai”, tel.: +370 655 20990 www.elgon.lt
https://www.facebook.com/garocare

Parašykite komentarą