Laisvalaikis

Vilniaus senamiestyje duris atvėrė „Samsung“ projekto #Fresh sodas ant stogo

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko analogų neturinčio „Samsung“ projekto #Fresh atidarymo renginys. Čia pristatytas neeilinėje vietoje – ant vieno senamiesčio stogų – įrengtas sodas ant stogo.

Nuo šiandien iki rugsėjo 11d. sodas atveria savo duris visiems Vilniaus gyventojams bei miesto svečiams. #Fresh projekto metu visi norintieji kviečiami sode pasimėgauti šviežių sulčių kokteiliais už savikainą, pasidomėti sveika gyvensena ar pasigrožėti Vilniaus senamiesčio panorama iš neeilinės perspektyvos.

Taip netradiciškai pasveikinti į miestą po atostogų sugrįžusius sostinės gyventojus sumanė bendrovė „Samsung“– tai kompanijos dovana miestui ir vilniečiams, gyvenantiems miesto ritmu, bet išsaugojusiems ryšį su gamta. #Fresh projektu bendrovė nori pakviesti vilniečius pratęsti vasarą. „Miesto centre sukūrėme mažytę oazę, kurioje susijungia technologijos ir sveika gyvensena, kurioje kiekvienas gamtos mylėtojas pasisemtų gerų emocijų ir pasirūpintų žvalia savijauta. Sodo svečiai čia gali net tik pasistiprinti šviežiais vaisių kokteiliais, bet ir pasigrožėti išskirtiniu senamiesčio vaizdu ant stogo, kuris lankytojams atvertas pirmą kartą ir ribotam laikui“, – teigė „Samsung“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Specialiai projektui #Fresh sodą suprojektavo žymi stilistė, landšafto specialistė Renata Mikailionytė. Rezultatu dizainerė yra labai patenkinta. „Mano mintis buvo sukurti sodą iš tokių augalų, kurie gerai auga mūsų klimatinėje zonoje. Tam tinkamų turime pačių įvairiausių augalų – šermukšnių, gluosnių, karklų, agrastų. Taip pat daugiamečių gėlių ir net braškių, paprikų. Vaizdas puikus!“, – šypsojosi R. Mikailionytė.

Tuo tarpu prie projekto prisijungusi restorano „RawRaw” įkūrėja Olga Dzindzeleta atskleidžia norinti, kad Lietuvoje būtų daugiau sveikai gyvenančių žmonių. „Žinoma, kiekvienas žmogus gali skirtingai paaiškinti, kas tai yra sveika gyvensena ir sveika mityba, bet iš esmės, manau, kad Lietuvoje sveikai gyvenančių žmonių procentas nėra didelis. Tokie projektai kaip #Fresh ir organizuojami tam, kad valgančių sveikesnį maistą ir sveikai bendraujančių žmonių daugėtų“, – teigė O. Dzindzeleta.

Kiekvieną vakarą sodo lankytojų lauks turininga programa – čia vyks įvairūs renginiai, kuriuos ves žinomi savo srities profesionalai. Svečiai galės pasinaudoti galimybe tapti Dj‘umi, apsilankyti sodininkystės ar maisto fotografijos pamokose, paskanauti sveikų pusryčių ir pan.

#Fresh sodas ant stogo veiks nuo rugpjūčio 29d. iki rugsėjo 11d. Vilniaus ir Palangos gatvių sankirtoje, virš baro Soulbox. Daugiau informacijos www.freshvilnius.lt

Parašykite komentarą