Laisvalaikis

VDA menininkai kviečia į kalėdinę mugę „Supakuota akadėj“

Netikėtai atskubėjusi žiema ir pirmasis sniegas primena – jau tuoj Kalėdos, kuo nustebinti sau mylimiausius žmones. Parduotuvėse skambant pakyrėjusioms kalėdinėms melodijoms, blykščiojant Las Vegaso šviesoms ir ant palečių sukrautais dovanų pasiūlymais „pirkite ir paremsite Kinijos pramonę“, norisi kažko autentiško, kitoniško ir originalaus.

Vilniaus dailės akademijos (VDA) bendruomenė kviečia dovanų pirkimo karštinę paversti malonia patirtimi ir pradžiuginti save ir artimuosius unikaliais meno kūriniais ir objektais. Gruodžio 8-18 d. vyks šventinė mugė „Supakuota akadėj“, kurioje lankytojai galės atrasti ir įsigyti vienetinius Akademijos studentų, dėstytojų bei absolventų kurtus grafikos, tekstilės, keramikos, tapybos kūrinius, piešinius ir iliustracijas, dizaino bei šventinio dekoro objektus.

Kaip gi šventė be staigmenų ir netikėtų siurprizų? Mugės lankytojai bus kviečiami dalyvauti kalėdinėje loterijoje bei momentinėje edukacinėje veikloje – ženkliukų (eng. pins) gaminimo dirbtuvėse, bus nustebinti netikėtomis dovanomis.

Kūrybinę-šventinę-eksperimentinę nuotaiką pirmąją mugės dieną sužadins VDA absolvento, garso performanso menininko Simono Nekrošiaus koncertas. Atidarymo renginys vyks gruodžio 8 d. 18 val. VDA galerijoje „5 malūnai” (Malūnų g. 5, Vilnius).

Kviečiame apsilankyti šventinėje mugėje „Supakuota akadėj” ir įsisukti į stebuklingai kūrybišką atmosferą!

Šventinė mugė vyks rugsėjį duris atvėrusioje VDA meno ir dizaino krautuvėje (Maironio g. 6, Vilnius). Sekite renginio naujienas VDA ir VDA meno ir dizaino krautuvės svetainėse ir socialiniuose tinkluose.

Mugės darbo laikas – trečiadieniais-penktadieniais 14-19 val., šeštadieniais 12-16 val.

Mugę organizuoja Vilniaus dailės akademija, Vilniaus fakulteto Grafikos katedros studentai ir dėstytojai, VDA meno ir dizaino krautuvė.
Mugės projektas yra Vilniaus fakulteto Grafikos bakalauro programos studijų proceso dalis.

Pranešimą paskelbė: Andrius Nenėnas, VšĮ Vilniaus dailės akademija

Parašykite komentarą