Nekilnojamas Turtas

Naujas „Vero Cafe“ ir „RE/MAX“ tandemas

Dešimtmetį sėkmingai Lietuvoje veikianti nekilnojamojo turto agentūra „RE/MAX“ atveria savo naujojo biuro Vilniuje duris. Kartu su partneriu „Vero Cafe“ sukurta netradicinė darbo erdvė, skirta efektyvesniam darbui, komfortabiliam poilsiui ir naujam požiūriui į darbuotoją bei klientą.

„Bendradarbiaudami su klientais visada stengiamės vadovautis naujausiais ir geriausiais pasauliniais pavyzdžiais. Vienas tokių – nestandartinės biurų erdvės, paklūstančios darbuotojų poreikiams, dažnai persikeliančios į susitikimams patogesnes kavines ar daugiafunkcinius centrus“, – sako RE/MAX Lietuva vadovas Žiuljenas Galeckas.

Pasak Ž. Galecko, ši užsienyje itin populiari praktika bus pritaikyta ir naujajame biure Vilniuje. Planuojama, kad tradicinį „Vero Cafe“ interjerą atkartojanti susitikimų ir poilsio zona padidins ne tik darbo efektyvumą, bet ir sustiprins darbuotojų motyvaciją ir tarpusavio bendradarbiavimą.

„Ilgametė praktika rodo, kad neformalioje aplinkoje žmonės labiau atsipalaiduoja, geriau atskleidžia savo poreikius, todėl sudaroma daug sėkmingų sandorių. Kavos baras ofiso patalpose idealiai atitinka minėtą poreikį, be to, sutaupo nemažai laiko, todėl susitikimas tokioje aplinkoje tampa abipusiu laimėjimu“, – teigia Laima Vėželienė, „Vero Cafe“ kavines valdančios kompanijos „Ex prompto“ direktorė.

22-ąją „Vero Cafe“ erdvę kavos mėgėjams neseniai atvėrusi kompanija „Ex prompto“ sparčiai plečiasi ir šiemet prognozuoja 15 proc. augimą. Įmonės apyvarta 2013 m. siekė beveik 5,8 mln. litų be PVM.

RE/MAX tinklas be perstojo auga jau daugiau nei 40 metų, o jo unikali koncepcija susilaukė sėkmės daugiau nei 90 valstybių, pasižyminčių skirtinga ekonomine, kultūrine bei verslo aplinka. RE/MAX yra nepralenkiama lyderė Europoje, JAV, Kanadoje bei daugelyje kitų nekilnojamojo turto rinkų visame pasaulyje.

Nuo 2005 m. pabaigos RE/MAX veikia ir Lietuvoje. Šiuo metu Lietuvoje yra 9 biurai, kuriuose dirba beveik 150 žmonių. Praėjusiais metais visų Lietuvos biurų bendra apyvarta siekė 5,3 mln. be PVM, o šiais metais planuojama pasiekti apie 7 mln. ir įvykdyti apie 1400 sandorių.

Parašykite komentarą