Sportas

„Viaplay“ naujajame „Premier“ lygos sezone tiesiogiai transliuos visą 380 rungtynių maratoną

„Premier“ lyga – populiariausia futbolo lyga pasaulyje, o dabar jos aistruoliai Lietuvoje turės dar daugiau galimybių stebėti savo mėgstamų komandų pasirodymus. „Viaplay“ nuo rugpjūčio 5 d. tiesiogiai transliuos visas be išimties šio sezono rungtynes, kurias komentuos aukščiausio lygio vietiniai komentatoriai.

Žiūrovai kiekvieną savaitę galės stebėti geriausius pasaulio futbolininkus ir stipriausius pasaulio klubus, tokius kaip „Manchester City“, „Liverpool“, „Manchester United“, „Arsenal“, „Tottenham Hotspur“, „Chelsea“, „West Ham United“ ir kitus. Artėjančiame sezone „Liverpool“, „Chelsea“ ir „Manchester United“ žvaigždės darys viską, kad nukarūnuotų čempionų titulą ginančią „Manchester City“ komandą, todėl aukščiausio lygio drama ir pramoga – garantuota. „ViaPlay“ žiūrovai galės stebėti pasaulinio lygio varžybas su komentarais lietuvių kalba.

„Anglijos „Premier“ lygoje gimsta žvaigždės. Joje žaidžia geriausi pasaulio žaidėjai, o jos klubai turi ilgą ir turtingą istoriją. Nuo naujojo sezono „Viaplay“ siūlys geriausią futbolo paketą Baltijos šalyse, kuriame svarbiausią vietą užims žinomiausia pasaulyje futbolo lyga. Be to, ją komentuos geriausi Baltijos šalių futbolo komentatoriai, tad nuo rugpjūčio 5 d. mūsų laukia labai įdomaus sezono startas“, – sako Olafs Jakabsons, „Viaplay“ vyr. redaktorius Baltijos šalyse.

„Premier“ lyga transliuojama į daugiau nei 190 šalių ir pritraukia didesnę pasaulinę televizijos auditoriją nei bet kuri kita futbolo lyga. Tokį didelį populiarumą ne tik Anglijoje, bet ir pasaulyje lemia didelė, nuolat išliekanti intriga ir galimybė stebėti geriausius pasaulio futbolininkus.

„Šiuo metu Anglijos Premier lyga neabejotinai yra konkurencingiausia ir didžiausio ažiotažo sulaukianti lyga pasaulyje. Matome, kad karščiausius vasaros pirkinius atlieka būtent „Premier“ lygos klubai. Aukščiausios klasės žaidėjai trokšta išbandyti savo jėgas Anglijos čempionate, o tai žiūrovams garantuoja puikios kokybės futbolą ir nuostabų reginį”, –  sako Viaplay komentatorius Ervinas Kvitkauskas.

Visos 380 „Premier“ lygos rungtynės bus transliuojamos tiesiogiai per „Viaplay“ jau nuo rugpjūčio 5 d. „Viaplay Group“ turi teisę transliuoti „Premier“ lygą net iki 2028 m. ir ši nauja visapusiška transliavimo teisė galioja visiems sezonams. „ViaPlay“ žiūrovai gali stebėti platformos turinį įvairiuose įrenginiuose.

Pranešimą paskelbė: Inga Vaitkevičiūtė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą