Sportas

„Velomaratonas“ stiprina pajėgas – kviečia registruotis savanorius

Didžiausio dviračių renginio Lietuvoje „Velomaratonas“ organizatoriai stiprina pajėgas. Visi aktyvūs piliečiai yra kviečiami prisijungti prie organizacinės šio renginio komandos.

Penktą kartą organizuojamas „Velomaratonas“ yra atviras entuziastingiems žmonėms ir kviečia prisijungti naujas patirtis bei atsakomybes išbandyti norinčius savanorius.

Jau dešimt metų dirbančio su savanoriais įvairiuose renginiuose, „Velomaratono“ organizatoriaus Benedikto Vanago teigimu, renginys neįsivaizduojamas be savanorių pagalbos.

„Savanoriška veikla vis labiau plinta įvairiose srityse. Nors palyginus su kitomis pasaulio šalimis, Lietuvoje savanorystė dar tik įsibėgėja. Palaikome pačią savanorystės idėją, nes ji skatina visuomenės solidarumą bei stiprina pilietinę visuomenę. Patiems savanoriams tokia veikla padeda įgyti naujos patirties, geriau save pažinti bei užmegzti naujų pažinčių. Visada laukiame naujų, energingų žmonių, nebijančių iššūkių, bei kviečiame prisijungti prie mūsų komandos“, – teigė Benediktas Vanagas.

„Velomaratono“ idėją palaikantis bei vieno iš pagrindiniu partneriu tapusio „Swedbank“ vadovės Lietuvoje Dovilės Grigienės teigimu, smagu, kad Lietuvoje auginama ne tik dviračių kultūra, bet palaikoma ir savanorystės idėja.

„Savanorystė yra svarbi įsitraukimo į bendruomenės gyvenimą dalis, nes savanoriaudami mes darome gerus ir prasmingus darbus. „Swedbank“ darbuotojai aktyviai jungiasi prie įvairių savanorystės iniciatyvų, tad džiaugiamės ir palaikome šį „Velomaratono“ kvietimą, kuris kiekvienam leis ne tik pasidalinti savo laiku, žiniomis ir patirtimi su kitais, bet ir tobulėti bei išmokti naujų dalykų“, – pažymi Dovilė Grigienė.

Visi norintys savanoriauti „Velomaratone“ kviečiami registruotis oficialioje renginio svetainėje www.velomaratonas.lt, užpildant savanorio anketą.

Parašykite komentarą