Įvairenybės

Vėliavos spalvomis „Iki“ parduotuvės švies iki pat Kovo 11-osios

Minint Vasario 16-ąją, prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės didžiuosiuose šalies miestuose nušvito valstybės vėliavos spalvomis. Taip šventiškai tinklo parduotuvės didžiuosiuose miestuose bus apšviestos beveik mėnesį – iki pat Kovo 11-osios, kai minėsime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Nijolė Kvietkauskaitė, UAB „Palink“, valdančios prekybos tinklą „Iki“, generalinė direktorė, teigia, kad toks simbolinis parduotuvių apšvietimas – tai ne tik šventinis sveikinimas valstybei ir pirkėjams, bet ir – padėka „Iki“ darbuotojams, kurie net ir karantino sąlygomis kasdien eina į darbą.

„Vėliavos spalvomis siekiame įprasminti laikotarpį tarp dviejų svarbiausių valstybės dienų, švęsti laisvę ir nepriklausomybę, pabrėžti valstybingumo svarbą ir paskatinti susitelkti visiems kartu. Tikimės, kad iki Kovo 11-osios šventiškai apšviestos parduotuvės praskaidrins šį mums visiems sudėtingą laikotarpį ir padės viltingai laukti pavasario. Be to, tai ir simbolinė padėka visiems mūsų darbuotojams“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Šios dvi datos yra itin svarbios mūsų valstybei, o vėliava yra vienas iš valstybės simbolių, išreiškiančių istorinių aplinkybių svarbą ir tautos susitelkimą kelyje į laisvę. Taip pat vėliava yra ir vienybės simbolis. O šiuo laikotarpiu itin svarbu visiems susitelkti ir prisidėti prie pandemijos plitimo stabdymo, dar kartą atkreipti dėmesį į sudėtingą mažmeninės prekybos darbuotojų darbą.

Iš viso vėliavos spalvomis apšviestos septynios parduotuvės didžiuosiuose miestuose. Tai didelės parduotuvės, esančios gausiai apgyvendintuose rajonuose prie intensyvesnio eismo gatvių. Trys parduotuvės nušvito Vilniuje, po dvi – Kaune ir Klaipėdoje.

Parašykite komentarą