Politika ir teisė

Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininkas R. Stefančukas: „Nuoširdžiai noriu padėkoti už visą palaikymą, kurį mes šiandieną jaučiame iš Jūsų“

2022 m. kovo 10 d. pranešimas žiniasklaidai

Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko Ruslano Stefančuko kalba šiandien prasidėjusioje Seimo pavasario sesijoje:

Brangūs Lietuvos Seimo nariai, brangi ponia Pirmininke,

Norėčiau Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatų vardu pasveikinti Jus su šiandien prasidedančios Lietuvos parlamento pavasario sesijos pradžia. Nuoširdžiai noriu padėkoti už visą tą palaikymą, kurį mes jaučiame šiandieną iš Jūsų.

Gerbiamieji Lietuvos Seimo nariai!

Aš niekada nepamiršiu tos akimirkos, kai tik pasirodžius žiniai apie užpuolimą Jūsų delegacija atvyko pas mus į Ukrainą ir dalyvavo Ukrainos Aukščiausiosios Rados posėdyje. Niekada nepamiršiu to palaikymo, kurį Jūs mums suteikėte dabar, vykstant visa apimančio masto Rusijos Federacijos agresijai Ukrainoje.

Dėkoju už Jūsų palaikymo žodžius, už Jūsų raginimus, už Jūsų rezoliucijas. Noriu padėkoti už visą Jūsų palaikymą, sprendžiant finansines pagalbos Ukrainai problemas, taip pat už sankcijų sąrašo pratęsimą.

Ukrainos parlamentarų vardu norėčiau palinkėti visiems Jums taikaus dangaus virš galvos ir mes tikimės, kad artimiausiu metu vėl kartu susirinksime, kad kartu švęstume pergalę prieš Rusijos Federaciją.

Mes kartu. Laikykimės.

Pranešimą paskelbė: Rimas Rudaitis, Lietuvos Respublikos Seimas

Parašykite komentarą