Politika ir teisė

UAB „VSA Vilnius“ baudos sostinėje negresia

Tokios nuomonės laikosi UAB „Senamiesčio ūkio“ vadovas Kęstutis Vanagas. Jo teigimu, Senamiesčio, Stoties ir Užupio rajonuose po reformos paslauga teikiama praktiškai be priekaištų. Panašiai galvoja ir kai kurie gyventojai.

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ apie tai, jog už kiekvieną neišvežtą mišrių atliekų konteinerį vežėjams gali tekti sumokėti po 60 Eurų, užsiminė šios savaitės pradžioje.

“Aš manau, kad “Senamiesčio ūkio” teritorijoje tikrai baudų nebus. Gyventojai, jei ateina dėl šiukšlių, tai teiraujasi tik apie mokesčius, kaip su kuo sudaryti sutartis ir panašiai. Papildomų klausimų – kad skųstųsi – gal tik vienas kitas atvejis buvo, kur kažkoks nesusipratimas. Kažkokių radikalių pokyčių nuo tos, gegužės pirmos, dienos tikrai nėra ir apie baudas kažkaip net negalvojame”, – sakė „Senamiesčio ūkio“, Vilniuje aptarnaujančio per 600-tus pastatų, direktorius K. Vanagas.

Direktorius taip pat atkreipė dėmesį, jog žiniasklaidoje pasirodę pranešimai, kad miestas skęsta šiukšlėse, visiškai neatitiko tikrovės “VSA Vilnius” aptarnaujamoje teritorijoje.  

“VSA Vilnius” pas mus važinėjo ir iki reformos. O dabar pagal naują sutartį savivaldybė ir vėl juos pasirinko. Kas nors pasikeisti galėjo tik tose bendrijose, kurios anksčiau dėl kokių nors priežasčių buvo pasirinkusios kitą vežėją: jiems reikėjo perduoti tuos raktus ir panašiai… Bet tai buvo labai maža dalis. Sakau – vienas kitas atvejis. “Senamiesčio ūkio” aptarnaujamoje teritorijoje kad kas nors pablogėtų, gyventojai tikrai nepajuto”, – tvirtino K. Vanagas.

“VSA Vilnius” skaičiavimais, šiuo metu iš dalies nepatenkintų gyventojų jų aptarnaujamoje teritorijoje sostinėje galėjo likti nedaugiau nei 5 proc. O ten, kur įmonė atliekas tvarkė iki reformos, tokių iš viso nebėra.

 „Pas mus viskas tvarkoje. „VSA Vilnius“ vežė iki tos reformos ir aš jau maniau, kad vežėjas pasikeis, tačiau liko tas pats. Labai tvarkingai iš karto buvo vežamos šiukšlės pagal grafiką du kartus per savaitę. Tikrai, nieko blogo negaliu pasakyti, nes gyventojai labai patenkinti. Pretenzijų jokių. Ir patys vežėjai išplauna konteinerius, pastatyti dar yra trys maži konteineriukai rūšiavimui – ir tuos išveža pagal grafiką. Niekada nebuvo, kaip iš kitų girdėjau, kad ten nubrauko kieme esančius automobilius, kad daužosi vos ne naktimis… Gražiai pas mus privažiuoja prie konteinerio patalpos, turi raktus, atsirakina… Jokių tokių šiukšlių pabarstymo… Mes labai patenkinti, kad „VSA Vilnius“ veža ir toliau“, – gyventojų atsiliepimais dalinosi Žvėryne, Lokių g., esančio daugiabučio namo savininkų bendrijos vadovė Jūratė Sližienė.

„VSA Vilniaus“ administracija informuoja, jog jų aptarnaujamoje teritorijoje Vilniuje galima sutikti ir kitų įmonių šiukšliavežių automobilių, kurie pagal dar galiojančias sutartis iš gyventojų veža išrūšiuotas antrines ir stambiagabarites atliekas.

„Problemų ir iššūkių vis tik buvo, tačiau daugiausia dėl to, kad pradėjus teikti paslaugas pagal naują tvarką neturėjome kai kurių kiemų raktų, pultelių, nežinojome įėjimo kodų. Taip pat buvo sudėtinga surasti konteinerius, esančius tose vietose, kurių anksčiau neaptarnavome. Šiandien jau matome, kad per porą savaičių didžioji dalis problemų išsisprendė, o į vis dar pasitaikančius skundus reaguojame operatyviai”, – kalbėjo VSA klientų aptarnavimo vadovė Indrė Šimaškė

 „VSA Vilnius“ atsiprašo gyventojų dėl galimų nesklandumų pertvarkos pradžioje. Įmonė papildė Klientų aptarnavimo telefonu specialistų gretas, tad kilus klausimų galite susisiekti telefonu: 8 800 00 888 arba elektroniniu paštu: info@vsa.lt.

UAB „VSA Vilnius” veiklą vykdo nuo 1945 metų. Bendrovė dalyvauja „Baltosios bangos” ir kitose skaidraus verslo iniciatyvose  – „Transparency International“ Lietuvos skyriaus 2017 metais atlikto tyrimo rezultatai parodė, jog „VSA Vilnius“ yra tarp atviriausių ir skaidriausių įmonių Lietuvoje.

Šiuo metu bendrovė aptarnauja Vilniaus, Kėdainių, Ukmergės, Varėnos, Šalčininkų ir Alytaus raj. gyventojus. Artimiausiu metu numatyta plėtra Kaišiadorių raj.

Pranešimą paskelbė: Rasa Kruopaitė, UAB „VSA Vilnius”

Parašykite komentarą