Politika ir teisė

Tarptautinėje Kijevo knygų mugėje pristatomas knygos apie Prezidentę vertimas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvaus Tarptautinėje Kijevo knygų mugėje, kurioje pristatomas ir ukrainietiškas Daivos Ulbinaitės knygos „Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė“ vertimas. Lietuvoje knyga išleista keliais pakartotiniais tiražais.

Knygos vertimo iniciatoriai tiki, kad knyga apie ryškiausias Lietuvos Prezidentės patirtis ir sprendimus, mokytojus, gyvenimiškas ir politines pamokas, vertybinę lyderystę padės Ukrainos žmonėms sustiprinti pasitikėjimą savimi ir reiklumą savo šalies vadovams.

Vizito Kijeve metu Prezidentė taip pat susitiks su pareigas einančiu Ukrainos Prezidentu Vladimiru Zelenskiu bei kadenciją baigusiu Prezidentu Piotru Porošenka, dalyvaus diskusijoje su Kijevo Aspen instituto atstovais.

2015 m. Prezidentei buvo įteiktas Ukrainos „Metų žmogaus“, o 2018 m. – už nuolatinę paramą Ukrainos žmonėms valstybinis bei išskirtinis pilietinės visuomenės apdovanojimai.

Pranešimą paskelbė: Goda Bacenskienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą