Darbas ir karjera

SVAJOJANČIUS TAPTI SKRYDŽIŲ PALYDOVAIS „WIZZ AIR“ KVIEČIA Į ATRANKOS DIENAS VILNIUJE

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti Europoje ir aplinkai tvariausia pasaulyje oro linijų bendrovė, praneša apie atviras atrankos dienas norintiems tapti skrydžių palydovais oro linijų bendrovės Vilniaus bazėje.

Keleivių salono įgulos narių atrankos vyks Vilniuje, viešbutyje „Best Western Vilnius Hotel“, Konstitucijos pr. 14, rugpjūčio 24 d., rugsėjo 6 d. ir rugsėjo 20 d. Atrankų pradžia – 9.00 val. Susidomėję kviečiami registruotis bendrovės karjeros svetainėje.

Daugiau nei 8 000 darbuotojų, atstovaujančių 96 tautybėms, turinti „Wizz Air“ skatina atvirą, įtraukią darbo aplinką.

Darbuotojams „Wizz Air“ siūlo įvairias naudas, tokias kaip nuolaidos lėktuvų bilietams, nemokami mokymai, uniformos ir mokymosi išmokos. Taip pat oro linijų bendrovės programa „Nuo įgulos nario iki piloto“ sudaro visas sąlygas kilti karjeros laiptais ir tapti lėktuvo pilotu, gauti finansinę paramą, kelionių ir apgyvendinimo galimybes, taip pat individualų darbo ir studijų planą. Siekdama skatinti įvairovę ir šalinti barjerus, „Wizz Air“ remia įgulos narius jų kelyje į pilotų kabiną ir skatina lygybę aviacijos pramonėje.

Skrydžių palydovo gyvenimas puikiai tiks svajojantiems apie darbo vietą tarp debesų, ieškantiems dinamikos ir norintiems užmegzti ryšius su naujais žmonėmis.

„Wizz Air“ nuolat ieško linksmų ir entuziastingų skrydžių palydovų visame savo tinkle. Tai puiki galimybė pradėti karjerą vienoje sparčiausiai augančių ir tvariausių Europos oro linijų bendrovių.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 185 „Airbus A320“ ir „Airbus A321“ orlaivių parką. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F23 finansiniais metais, kurie baigėsi 2023 m. kovo 31 d., „Wizz Air“ rinkosi 51,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų bendrovių dešimtuką, o ATW ją pripažino 2020-ųjų „Metų aviakompanija“. „Wizz Air“ oro industrijos transporto apdovanojimuose „Air Transport Awards“ 2019 m. ir 2023 m. buvo įvertinta kaip geriausia oro linijų bendrovė – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą. „Wizz Air“ taip pat buvo pripažinta „Tvariausia žemų kainų aviakompanija“ tvarumo apdovanojimuose „World Finance Sustainability Awards“ 2022 m. Azijos aviacijos centras „Wizz Air“ 2022 m. pripažino aplinkai tvariausia oro linijų grupe (angl. „Global Environmental Sustainability Airline Group of the Year“).

Parašykite komentarą